Ексклюзиви
середа, 06 грудня 2017 18:18

Освітній закон порушив зобов'язання України перед НАТО

  "Україна, прийнявши новий закон про освіту, порушила зобов’язання перед НАТО", - Петер Сійярто
"Україна, прийнявши новий закон про освіту, порушила зобов’язання перед НАТО", - Петер Сійярто

Україна, прийнявши новий закон про освіту, порушила зобов'язання перед НАТО.

Для відновлення співпраці з альянсом Україна повинна відкликати закон, заявив глава Міністерства закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

"Проігнорувавши права меншин і прийнявши новий закон про освіту, Україна не тільки порушила зобов'язання перед ЄС, а й перед НАТО" - заявив міністр.

Він також наголосив, що Угорщина не жертвуватиме інтересами закарпатських угорців у жодній геополітичній грі. За його словами, Україна сама винна у ситуації, що склалася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що думають про новий освітній закон в угорськомовному селі на Закарпатті

"Якщо для України важливо відновити співпрацю з НАТО, вона має відкликати закон про освіту. І якщо для нею так само важливо відновити діалог між нашими країнами, вона має виконувати свої міжнародні зобов'язання" - заявив Сійярто.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто вважає цілком природним і нормальним те, що Угорщина і Румунія разом виступають проти нового закону України "Про освіту". Таку заяву він зробив під час візиту в Румунію.

Після зустрічі з румунським колегою Теодором Мелешкану в румунському місті Клуж Сійярто заявив, що Угорщина зацікавлена у створенні і збереженні стратегічного контакту з Румунією в цьому питанні, адже "набагато краще створювати історії успіху, ніж мати справу з конфліктами".

Зараз ви читаєте новину «Освітній закон порушив зобов'язання України перед НАТО». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути