середа, 25 листопада 2015 17:23

Новий податковий кодекс і держдбюджет-2016 внесуть у Раду наступного тижня

Новий податковий кодекс і держдбюджет-2016 внесуть у Раду наступного тижня
obozrevatel.com

Проект податкового кодексу разом із проектом державного бюджету на 2016 рік подадуть до парламенту до кінця наступного тижня.

Про це повідомила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

"Наступного тижня ми подаємо податковий кодекс разом з усіма податковими законами і бюджетом в уряд. Після затвердження в Кабміні він буде в парламенті. Очікуємо, що до кінця наступного тижня всі зможуть ознайомитися з податковими законами, новим бюджетом і законами, які подаватимуться в пакеті", - сказала вона.

"Ми очікуємо, що він буде прийнятий. Ми готові скоротити бюджетні витрати на 60 млрд грн, щоб виконати вимоги МВФ щодо бюджетного дефіциту", - додала заступник міністра фінансів.

Макеєва зазначила, що проект податкового кодексу передбачає введення єдиної ставки ПДВ у розмірі 20% для всіх категорій, зокрема для сільгоспкомпаній і фармвиробників.

"Ми пропонуємо тимчасово виключити знижену ставку ПДВ 7% і застосувати єдину ставку 20% для фармацевтичної продукції. Тому що це пов'язано з нашою стратегією, нашим принципом справедливості та рівності. Сьогодні ми прибираємо спеціальний режим ПДВ для сільгоспкомпаній - ця галузь також дуже важлива для України, але ми пішли на цей крок і прибрали цю перевагу", - сказала вона.

Нагадаємо, що МВФ попередньо схвалив податкову реформу від уряду.

Зараз ви читаєте новину «Новий податковий кодекс і держдбюджет-2016 внесуть у Раду наступного тижня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути