вівторок, 30 січня 2018 17:12

Назвали офшорних рекордсменів у владі

Найбільшими шанувальниками компаній на офшорних берегах виявилися депутати Верховної Ради. У 2016 році нардепи задекларували 195 офшорів - а це майже 69% від загальної кількості.

Про це повідомляє Bihus.info

Безперечним рекордсменом виявилася Юлія Льовочкіна - вона володіє 44 компаніями на Кіпрі, Сейшелах і Британських Віргінських Островах.

Автор: bihus.info
  Найпопулярнішою офшорною юрисдикцією виявилися Кіпр
Найпопулярнішою офшорною юрисдикцією виявилися Кіпр

Не відстають від парламентарів і депутати міських рад - вони володіють 33 офшорними компаніями. Їхнім фіналістом став депутат Київської міської ради Ігор Баленко, який є бенефіціаром 20 кіпрських і віргінських офшорів.

На третьому місці із показником у 19 офшорних компаній - обласні ради. Проте тут у порівнянні з двома попередніми цифри не такі вражаючі. Найбільшою кількістю офшорів - аж трьома - володіє депутат Одеської облради Віктор Баранський.

8 офшорами володіють представники Кабінету міністрів. Половина з них належить заступнику міністра регіонального розвитку Льву Парцхаладзе.

Замикає п'ятірку відомств-фіналістів із показником у 6 компаній Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Завдяки своєму голові Тимуру Хромаєву - саме він є бенефіціаром цих офшорів на Кіпрі, Сейшелах, Віргінах і Острові Мен.

Найпопулярнішими офшорними юрисдикціями виявилися Кіпр (159 компаній), Британські Віргінські Острови (71), Сейшели (18), Беліз (6) і Маршаллові Острови (4).

Загалом у 2016 році 70 чиновників задекларували 283 компанії у 19 офшорних юрисдикціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко потрапив у економічний скандал

Офшор (англ. offshore — "поза берегом") — це один з найвідоміших і найефективніших методів ухилення від сплати податків. Основою цього методу є законодавство багатьох країн (в основному острівних), які частково або повністю звільняють від оподаткування доходи компаній, отримані поза межами кордонів країни реєстрації.

Зараз ви читаєте новину «Назвали офшорних рекордсменів у владі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути