понеділок, 27 січня 2020 19:48

Назвали нардепів, які не з'являються в Раді після Нового року

Назвали нардепів, які не з'являються в Раді після Нового року
Святкові вихідні закінчилися, а окремі депутати не з'являються.

11 народних депутатів не проголосували в січні жодного разу. Про це повідомили у Комітеті виборців України.

Серед тих, хто не голосував - Олександр Герега, Микола Кучер, Віктор Бондар,з групи "За майбутнє", Юрій Солод, Вадим Столар з "Опозиційно платформи - За життя", Владислав Бородін, Руслан Горбенко, Любов Шпак зі "Слуги народу", Роман Костенко з "Голосу", Анжеліка Лабунська з "Батьківщини", Микола Люшняк з групи "Довіра".

Частина депутатів не голосували, хоч і були зареєстровані. Інші ж не були зареєстровані на засіданнях. Зокрема, Бородін, Горбенко, Костенко, Лабунська, Столар та Шпак.

Причини їх відсутності на засіданнях на веб-сайті парламенту не вказані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Слуги" хочуть пришвидшити роботу в Раді - законопроєкт

"У січні показники голосувань суттєво знизилися. Так, якщо у грудні були лише 3 нардепи, які не проголосували жодного разу за місяць, в листопаді – 4, то в січні таких відразу 11. Однак, це цілком відповідає існуючим тенденціям, коли в січні показники відвідування та голосувань вже звично є нижчими, аніж в інші періоди", - пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього в січні було 6 пленарних засідань, на яких провели 299 голосувань. Депутати ухвалили за основу закони про службу зовнішньої розвідки та легалізацію азартних ігор, а також в цілому - закон про повну загальну середню освіту.

У Верховній Раді 9-го скликання працюють 423 народні депутати. 252 – представники фракції "Слуга народу", 44 – "Опозиційної платформи – За життя", 26 – "Європейської солідарності", 24 – "Батьківщини", 20 – "Голосу", 23 – групи "За майбутнє". Свою роботу почали 29 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Назвали нардепів, які не з'являються в Раді після Нового року». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути