вівторок, 06 лютого 2018 08:22

Нардепи хочуть політичної крові Гонтаревої

Нардепи хочуть політичної крові Гонтаревої
Нардепи використають присутність Валерії Гонтаревої в парламенті, щоб вилити на неї своє обурення. Фото: asn.in.ua

Народні депутати бажають бачити главу НБУ Валерію Гонтареву у парламенті не щоб заслухати звіт, а щоб мати змогу висловити своє невдоволення політикою Нацбанку.

Таку думку висловив нардеп від "Самопомочі" Лев Підлісецький в ефірі "112 Україна".

"Щодо звіту Гонтаревої. Думаю, депутати хочуть політичної крові. Хочуть зробити на тому велику політику. Усі по черзі будуть виходити виступати і виливати все, що у них накипіло за час діяльності Гонтаревої та щодо фінансового сектору держави. Тому і хочеться мати таку площадку - трибуну Верховної Ради під час перебування у парламенті Гонтаревої", - сказав Підлісецький.

Зі зміною керівника НБУ він не очікує зміни курсу роботи регулятора.

"Смолій - частина команди Гонтаревої. Тому кардинальних змін у напрямках діяльності не передбачаю. Це буде продовження політики більш жорсткого контролю за банківським сектором, за фінансово-кредитними операціями", - зазначив Підлісецький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До кінця місяця Нацбанк може отримати нового керівника

18 січня президент Петро Порошенко вніс у парламент проект постанови про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови НБУ. Також президент подав проект постанови про призначення Якова Смолія на посаду голови Національного банку України.

Гонтарева подала президентові заяву про відставку з 10 травня 2017 року за власним бажанням. Із 8 серпня до 26 вересня Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці. З 26 вересня вона продовжила перебувати у відпустці за свій рахунок до затвердження її відставки. Виконувати обов'язки глави НБУ призначили її першого заступника Якова Смолія.

Зараз ви читаєте новину «Нардепи хочуть політичної крові Гонтаревої». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути