
Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія каже, що надзвичайний стан негативно позначиться на економіці.
Про це він сказав у понеділок представникам ЗМІ.
"Зараз ні (запровадження надзвичайного стану. - Gazeta.ua). Поки є можливість зберігати надзвичайну ситуацію, будемо йти тільки таким шляхом.
Бо надзвичайний стан може дуже-дуже руйнівно вразити економіку. Не хочемо цього допустити. Карантинні заходи і так заважають розвитку економіки.
У нас сервісна індустрія - тіньова. Є оцінка, яку робили асоціації, що 600 тисяч людей тимчасово вже втратили роботу тільки у Києві", - сказав він.
"Наскільки мені відомо, при прем'єрі зараз усі провідні економісти , які є в Україні, об'єдналися у такі собі think tanks. Такий консультативно-дорадчий орган, який намагається зараз розробити декілька сценаріїв із втримання економіки України", - заявив Арахамія.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тимошенко виступила проти "антиколомойського" закону - нардеп
Також голова фракції СН заявив, що міністри працюють у цілодобовому режимі.
"Умова для призначення всіх міністрів - це їхнє розуміння, що вони не матимуть узагалі перші 3 місяці ніякого часу спілкування зі своїми родинами, жодного вільного часу, читання книжок. Треба буде працювати цілодобово.
Якщо людина (кандидат у міністри. - Gazeta.ua) на це погоджувалася, тоді ми далі розмовляли. Були кандидати, які, тільки почувши, що такі умови праці, сказали "Ми не згодні", і пішли", - розповів Арахамія.
Нардеп сказав, що буде ще одне позачергове засідання парламенту.
"Тому що була затримка з реформою армійського харчування", - пояснив він.
Верховна Рада на позачерговому засіданні в понеділок розгляне зміни до державного бюджету та кадрові перестановки у Кабінеті міністрів. Про це йдеться у порядку денному.
Коментарі
Це типова молдавська фортеця, можете її порівняти з фортецею в Хотині, Білгород-Дністровському та Сороках. Та й князівство Феодоро було під протекторатом Молдови, а останній княз Александр був сином молдавського князя Александру чел Буна.
Княжество Феодоро, несмотря на свои крошечные размеры не было ни под чьим протекторатом, оно являлось абсолютно независимым. Александр был сыном феодоритского же князя Олубея, это татарское прозвище, означающее "большой правитель", христианское имя его неизвестно, в генуэзских документах он фигурирует как "грек Олубей". Молдавскому господарю Стефану Великому Александр приходился шурином. Крепость Фуна - никакая не молдавская, а типично византийская. Таких вот небольших крепостей в Крыму когда-то было очень много, я их посетил уже около десятка, Фуну в том числе.
1459 год - это год последней реконструкции крепости, возникла же она примерно сорока годами раньше, причем не на пустом месте, что-то там стояло и раньше. Можно добавить, что эта крепость являлась резиденцией княжича Александра, который затем стал последним феодоритским князем.