понеділок, 26 лютого 2018 15:46

На Банковій розробили стратегію затягування з Антикорупційним судом

На Банковій розробили стратегію затягування з Антикорупційним судом
Антикорупційний суд цього року не створять. Фото: УНІАН

В Адміністрації президента прописали план із затягування створення Антикорупційного суду.

Про це сказав позафракційний народний депутат Віктор Чумак в ефірі одного з телеканалів.

"Четвертий тиждень не можуть поставити на порядок денний питання про Вищий антикорупційний суд. Не вистачає голосів конкретних фракцій - "Блоку Петра Порошенка" і "Народного фронту". Саме ці фракції не хочуть ставити законопроект на порядок денний і не хочуть його розглядати. Подання законопроекту в тому вигляді не влаштовує ні міжнародних партнерів, ні громадянське суспільство, ні експертне середовище, - це обрана Банковою стратегія, щоб затягнути створення Антикорупційного суду до безкінечності", - сказав Чумак.

Він переконаний, що цього року Антикорупційний суд не створять.

"Буде сценарій: ухвалять у першому читанні, будуть говорити про необхідність створення спеціальних погоджувальних комісій, робочих груп. Наситять його поправками, які не пройдуть...", - вважає Чумак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Антикорупційний суд для політиків буде канібальством - експерт

22 грудня у Верховній Раді зареєстрували проект закону про Вищий антикорупційний суд від президента Петра Порошенка. Також у парламенті зареєстровані 4 альтернативних законопроекти від депутатів.

Низка міжнародних партнерів України виступили з жорсткими вимогами до Києва через президентський законопроект. Зокрема, Міжнародний валютний фонд заявив, що проект Порошенка про Антикорупційний суд суперечить зобов'язанням України. Згодом Світовий банк теж висунув свої вимоги, попередивши, що на кону $800 млн.

Євросоюз також офіційно виступив із критикою на адресу Банкової через те, що президент, мовляв, подав законопроект про Антикорупційний суд, який суперечить обіцянкам Києва та рекомендаціям Венеційської комісії.

Зараз ви читаєте новину «На Банковій розробили стратегію затягування з Антикорупційним судом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути