"Ми вийшли на серйозні корупційні схеми, які відбуваються з київською землею", – сказав Луценко , додавши, що мова іде про мільярдні зловживання в сфері виділення земельних ділянок і господарювання.
За словами голови МВС, міліція встановила, що земля роздавалася в Києві навіть без відповідних узгоджень і дозволів.
"Ми знаємо організатора корупційних схем"
Крім того, земельні ділянки виділялися на підставних осіб.
"Ми знаємо організатора (земельних афер), який зараз знаходиться в розшуку. Саме це турбує Черновецького і оточення... І, очевидно, це і стало причиною галасу", – сказав міністр.
Також він звинуватив органи прокуратури у бездіяльності щодо питань землевідведення в Києві.
Коментуючи інцидент між ним та Черновецьким після засідання РНБО 18 січня, Луценко зазначив: "Я людина гаряча, але вмію відмежовувати функції міністерства і свої особисті справи".
На звинувачення у некомпетентності міністр заявив, що якщо хтось із опонентів знайде у нього "професійні вади", то може діяти відповідно до чинного законодавства.
"Моя позиція незмінна: Київ потребує нового керівника", – наголосив Луценко, повідомляє УНІАН.
Коментарі