Ексклюзиви
Неділя, 20 травня 2007 15:15

Луценко: "Наша Україна" та БЮТ використовуватимуть адмінресурс

Луценко: "Наша Україна" та БЮТ використовуватимуть адмінресурс
Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко вважає, що "Наша Україна" і БЮТ розраховують на використання фінансового й адміністративного ресурсів на виборах. Таку думку він висловив в інтерв"ю "Дзеркалу тижня", опублікованому в суботу.

- Ми із січня ведемо реальну роботу з населенням. Решта розраховують на апробований метод — використання фінансового й адміністративного ресурсів, - зазначив Луценко.

На питання, чи має він на увазі й "Нашу Україну" і БЮТ, лідер "Народної самооборони" відповів: "Безумовно. Ми, на відміну від великих гравців, такими ресурсами не володіємо. І слава Богу".

Він також повідомив, що "Народна самооборона", "Наша Україна" і "Рух Українська правиця" у понеділок досягли домовленості про принципи формування блоку.

- Не викликала заперечень теза про те, що назва блоку має бути ширшою, ніж "Наша Україна". Називали різні варіанти — наприклад, Спілка демократичних сил, Блок демократичних сил Віктора Ющенка, - розповів Луценко.

- Ще одним успіхом наших переговорів стала попередня домовленість про створення на базі блоку (звісно, вже після виборів) єдиної, нової, потужної політичної сили. Передбачалося, що даний процес буде завершено до кінця нинішнього року, - повідомив він.

Луценко також розповів, що за ініціативою "Нашої України" було ухвалено пропозицію про імперативний мандат для учасників майбутнього блоку.

Однак він зазначив, що вже 15 травня представники "Української правиці" вийшли з переговорного процесу, посилаючись на те, що їх не влаштовує запропонована їм квота.

- Як мені здається, насправді їх куди більше непокоїть питання про створення єдиної політичної сили, а також майбутній формат парламентської більшості. Гадаю, їх не влаштовує такий розвиток подій, - зазначив Луценко.

Він також підкреслив, що переговори зі створення блоку стосувалися спільної участі у виборчій кампанії, наміченій на липень.

- Якщо йтиметься про інші строки, і підтримка "Самооборони" у регіонах країни наростатиме, то формат нашої виборчої стратегії може змінитися. При цьому питання створення об"єднаної демократичної сили не втратить своєї актуальності, - сказав Луценко, передає Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Луценко: "Наша Україна" та БЮТ використовуватимуть адмінресурс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 34125
Голосування Чому саме зараз Петро Порошенко заговорив про вступ до НАТО?
  • Хоче підняти свій рейтинг, бо тема популярна у суспільстві
  • Відвертає увагу українців від реальних проблем в країні
  • Намагається таким чином заручитися підтримкою світу
  • Це просто чергова заява, яка не варта ніякої уваги
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути