Правоохоронні органи та демократичні сили в українському парламенті мають зупинити реванш екс-"регіоналів" та покарати їх за усі трагедії, які пережила Україна за останні роки.
Про це сказав народний депутат фракції "Народний фронт" Ігор Гузь, коментуючи заяви представників "Опозиційного блоку".
Він звернувся до генерального прокурора, керівника НАБУ, МВС з проханням терміново почати "розбиратися із цими покидьками, які за два роки не понесли жодних покарань".
"Подивіться на Вілкула, на Шуфрича. Вони сьогодні, підстьогувані Путіним, розкривають свого рота і починають диктувати умови. Якщо правоохоронна система не зробить того, що вимагає народ. Не притягне до відповідальності вбивць Майдану, тих, хто фінансував тітушок, тих, хто почав війну на Донбасі - ситуація вийде з-під контролю і народ каратиме нас разом із ними", - сказав парламентарій.
Гузь закликав парламентських колег та керівництво держави не гратися із "регіоналами", а садити їх по тюрмах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конституційний суд де-факто вже скасував люстрацію - Мін'юст
"Може бути пізно. Оскільки нагромадивши ресурси, маючи телеканали, за допомогою їх фінансистів у Відні, Льовочкіна і Ахметова, який сидить у Конча-Заспі, будуть усе робити, аби повернутися до влади. Я вважаю, що ми всі маємо не допустити реваншу "регіоналів"", - резюмував Гузь.




















Коментарі
3