середа, 18 лютого 2015 13:01

ЛНР хоче відділитися від нинішньої України

ЛНР хоче відділитися від нинішньої України
Фото: ukr.media

 Один з лідерів бойовиків, так званий глава ЛНР Ігор Плотницький не виключає, що регіон залишиться у складі України за певних умов.

"Чи будемо ми в складі України? Це буде залежати від того, яка Україна буде. Та, яка зараз є - ні, ми ніколи не будемо з такою Україною в одному складі. Якщо вони проведуть ті реформи, які тут (у підписаному 12 лютого комплексі заходів з виконання мінських угод) записані, стануть іншою України - можливо. Подивимося, чим це закінчиться", - заявив Плотницький.

"Ми - за відділення від такої, нинішньої України. Чи залишимося ми в складі майбутньої, нової, оновленої України - покаже час", - додав Плотницький.

Нагадаємо, 12 лютого у Мінську завершилася зустріч "нормандської четвірки" - президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель, президента Франції Франсуа Олланда і президента Росії Володимира Путіна.

Зустріч тривала понад 16 годин. Паралельно проходила зустріч тристоронньої контактної групи за участі лідерів бойовиків "ЛНР" та "ДНР" Ігоря Плотницького та Олександра Захарченка, представника України на переговорах Леоніда Кучми, посла РФ в Україні Михайла Зурабова і представника ОБСЄ Хайді Тальявіні.

За її результатами було підписано документ.

Він передбачає припинення вогню із 15 лютого, створення 50-кілометрової буферної зони, амністію учасників конфлікту, обмін полоненими, проведення місцевих виборів на Донбасі, встановлення контролю над кордоном з РФ до кінця 2015 року.

Також в ньому йдеться про проведення конституційної реформи з децентралізації до кінця цього року.

Зараз ви читаєте новину «ЛНР хоче відділитися від нинішньої України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути