пʼятниця, 10 липня 2009 13:36

Литвин за дострокові вибори Ради

Литвин за дострокові вибори Ради

Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний, що вищі державні керманичі мають спільно ухвалити "політичне рішення" щодо проведення дострокових парламентських виборів разом із президентськими.

Про це він сказав на брифінгу у п"ятницю у Верховній Раді.

За словами Литвина, парламент не має змоги нормально працювати і "можливості для компромісу практично вичерпані".

"Тому треба тоді прийняти закон про вибори президента, але не за рейдерськими схемами, прийняти закон про вибори до Верховної Ради за відкритими партійними списками і прийняти політичне рішення – провести дострокові вибори президента і Верховної Ради України", - сказав спікер.

За словами Литвина, правових підстав для проведення таких виборів немає, але якщо політики хочуть знайти вихід із ситуації, то вони мають ухвалити відповідне рішення і проводити вибори за вдосконаленою законодавчою схемою, "яка буде сприйнята українським суспільством".

Коментуючи законопроект про вибори президента, Литвин зазначив, що профільний комітет не готовий надати свої висновки з цього приводу через велику кількість розбіжностей у запропонованих поправках.

"Тому знайшла підтримку моя пропозиція, щоб Верховна Рада прийняла лише одну поправку, а саме – щодо скорочення виборчої кампанії до 90 днів (зі 120-ти)", - сказав він.

На переконання Литвина, це дозволить парламентарям далі спокійно доопрацьовувати законопроект і не вносити в нього зміни вже в період виборчої кампанії.

"Я переконаний, що у такій редакції президент цей закон підпише – і тоді буде можливість доопрацювати і прийняти нормальний закон не в процесі передвиборчої кампанії", - зазначив спікер.

Українська правда
Зараз ви читаєте новину «Литвин за дострокові вибори Ради». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути