Вівторок, 05 січня 2010 12:56

Литвин розповів, як Тимошенко рятувала статки олігархів

Литвин розповів, як Тимошенко рятувала статки олігархів
Кандидат у президенти, голова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що рішення, які ухвалювалися торік для підтримки банківської системи, були спрямовані в першу чергу на підтримку банкірів.

Таку думку він висловив в ефірі 5 каналу.

"Підтримка ця була організована в такий спосіб, що виявилося, що держава, насамперед в особі уряду та Національного банку, підтримувала банкірів, а не банківську систему", - сказав Литвин.

Голова ВР вважає, що 120 млрд. грн., які минулого року пішли на рефінансування банків, мали направлятися у надійні банки і під зобов"язання. "Мали направлятися на інвестування, а не просто рятувати статки українських олігархів", - сказав Литвин.

Торкаючись питання боротьби з кризою, голова ВР зауважив, що відсутність системної роботи, відсутність порозуміння на рівні Президента, прем"єр-міністра і Верховної Ради призвели до того, що ці дії мали хаотичний характер у плані їхнього втілення та реалізації.

"Бо не може бути так, що уряд вносить свій законопроект, вимагає його прийняти, мотивуючи це тим, що дозволить оздоровити атмосферу, Верховна Рада складно, але приймає цей документ, а Президент ветує. Політичне протистояння на рівні вже один одного, навіть не на політичному, а на міжособистісному рівні призвело до того, що минулого року ми багато що втратили", - сказав Литвин.

Зараз ви читаєте новину «Литвин розповів, як Тимошенко рятувала статки олігархів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

11

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6913
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути