Ексклюзиви
неділя, 02 серпня 2009 10:51

Литвин поїхав у Херсонес послухати Кирила

Литвин поїхав у Херсонес послухати Кирила
Патріарх Московський і всієї Русі Кирило вважає небезпечними і помилковими спроби згуртувати народ закликами "дружити проти іншого".

Про це він сказав у неділю на проповіді під час богослужіння перед Свято-Володимирським собором у Херсонесі.

"Як часто намагаються об"єднати людей, називаючи ворогом того, хто ворогом не є. Це диявольське, страшне об"єднання, яке руйнує здорову тканину суспільних відносин", - вважає патріарх.

За словами патріарха, таке об"єднання насправді є "ідолопоклонством". У результаті його в людях розкриваються низинні інстинкти, пристрасті, вони "експлуатують один одного матеріально, духовно, фізично".

Помилкові ідеї, перетворені на ідолів, "народжують помилкові цінності та ідеології, які ховали людину від Бога". До таких ідолів сучасного суспільства патріарх відніс прагнення до успіху та любов до грошей.

За його словами, "нова філософія буття звертається не до розуму, а до шлунку".

Між тим, саме "церква Христова проголошує найвищий ідеал, здатний об"єднати народ. Навколо цього і необхідно об"єднуватися, а якщо намагатися об"єднуватися, поклоняючись неправдивим богам, ці небезпечні ідеї не об"єднують, а розділяють народ", вважає патріарх.

Він закликав вірних бути "єдиними, зберігати однодумність, не впадати у ідолопоклонство і не будувати своє життя на основі неправдивих цінностей, які призводять до поділу, страждання, а нерідко і до крові".

Кирило здійснює богослужіння на історичному місці хрещення святого князя Володимира у Херсонесі.

На патріаршому богослужінні присутні спікер Верховної Ради Володимир Литвин, представники адміністрації Криму і Севастополя. На подвір"ї собору також стоять рядами моряки Чорноморського флоту. Окремою групою стоять московські байкери, члени клубу "Нічні вовки", передає Інтерфакс-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Литвин поїхав у Херсонес послухати Кирила». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

02.08.2009 12:50:01Віктор Боркіський94.179.202.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Не князь Володимир та Константинопольські священники у 988р охрестив Київську Русь, її, Словянію на той час, охрестив іще у 43р апостол Андрій Первозванний. Цього ж, 43р, року він охрестив і м. Візант, який був столицю Візантійської імперії, перейменований 330р імператором Констянтин Великим у Кинстантинополь - другий Рим. Зробив він це у звязку з визнанням Візантійською - Римсько імперією християнства державною релігією. Поряд була з Візантійською імперією процвітала величезна імперія славян, які поклонялося Богу Слово, в підпорядкуванні якого було безліч Богів тих земель і народів, які ввійшли у склад імперії та визнали верховенство Бога Слово над своїми богами. Тому, для завершення того, що розпочав апостол Андрій Первозванний, на 4-му Халкідонському Вселенському Соборі у 451р було прийняте нове христологічне віровчення, за яким: "Господь наш Ісус Христс є одн і той же Син Єдинородний, БОГ СЛОВО, Ісус Христ. Так говорили нам про нього пророки древніх часів і так сам Ісус Христос навчив нас і так передав нам Сисмол Батька". Визнання Бога Слова єдинством Бога Іуса Христа - посприяло князю Володимиру 988р зробити християнство державною релігією шляхом охрещення своїх підданих, для чого і запросив константинопольських священників, бо своїх мало було. Таким чином спроби навзати священниками РПЦ той факт, що Ісус Христос начебто не є Богом Слово як єдиною складовою Бога, а, що неначебто лише його Слово було як Слово від Бога - лопає мов мильна бульбашка. Це тому, що руси і словяни є одним і тимже по суті, тому Московія не могла робити себе первопристольною на підставі входження у склад Кивської Русі на підставі територіального підпорякування через 1200 років після охрещення Славянської імперії аостолом учнем самого Ісуса Христа, який і є Богом Слово, якому і споконвік поклонялися словяни.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути