Ексклюзиви
Понеділок, 26 лютого 2007 13:39

Кримський віце-спікер заступився за Затуліна і Лужкова

Президія Російської громади Криму прийняв заяву, у якій звернувся до антикризової коаліції у Верховній Раді з закликом про якнайшвидшу кадрову реорганізацію МЗС України.

Заява підписана лідером цієї організації, першим заступником голови Верховної Ради АРК Сергієм Цековим.

Приводом для заяви послужила реакція українського зовнішньополітичного відомства на нещодавній візит мера Москви Юрія Лужкова до Криму.

Також приводом стало недопущення на півострів депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна, якому заборонений в"їзд в Україну.

"На жаль, доводиться констатувати, що подібні дії МЗС України наносять пряму втрату розвитку україно-російського стратегічного співробітництва і свідчать про необхідність якнайшвидшого реформування даної структури і її кадрового відновлення", - говориться в заяві.

"Розвиток найважливіших для України україно-російських відносин не може знаходитися в залежності від дій некомпетентних осіб, які страждають комплексами невмотивованої русофобії", - говориться в заяві.

Як відзначається в заяві, у процесі підготовки підписаних Лужковим у Криму документів "одну з ключових" ролей зіграв саме Затулін.

У Криму були підписані Програма співробітництва між органами представницької і виконавчої влади Москви й Криму на 2007 – 2008 роки і протокол про намір по участі Москви в розвитку курортно-рекреаційного комплексу східного Криму.

У цьому зв"язку РОК висловлює своє здивування і протест зайнятою українським МЗС "деструктивною позицією", унаслідок якої Затулін був позбавлений можливості в"їзду на територію України для участі в підписанні протоколу і програми співробітництва між м. Москвою й АРК, пише Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Кримський віце-спікер заступився за Затуліна і Лужкова». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 28748
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода