Ексклюзиви
пʼятниця, 19 серпня 2011 22:15

Кравчук, Кучма і Ющенко розповіли про головні свої помилки під час президентства

Кравчук, Кучма і Ющенко розповіли про головні свої помилки під час президентства

Колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко в інтерв'ю журналу Фокус назвали свої головні помилки за час правління країною.

Леонід Кравчук жалкує про погано сформированний уряд.

"Особисто я шкодую про те, що погано сформував Кабмін. Потім це позначилося на економіці країни, міжнародних відносинах. Приміром, Україна взяла на себе борги держпідприємств перед Росією. Це помилка, цього не можна було робити. Ми не вирішили питання валютних боргів Україні, і в цьому теж провина уряду ", - нарікає Кравчук.

Леонід Кучма пояснює помилки першого президентського терміну політичної недосвідченістю.

"Але на жаль, зараз розумію, що і крім них, робив призначення не менше, а то і більше помилкові, ніж прем'єрство Павла Лазаренка. Всі ці роки, а останні місяці - особливо, я постійно думав про те, що прийнято називати касетними скандалом. Явно у справі не обійшлося без спецслужб, без структур, які повинні забезпечувати національну безпеку і оборону..."

Віктор Ющенко головною своєю помилкою вважає призначення на прем'єрський пост Юлії Тимошенко.

"Я неодноразово говорив, що головною помилкою свого президентства вважаю призначення Тимошенко прем'єром. Але конфлікт між Ющенком і Тимошенко - це не особисті антипатії. Він виник ще в 2005 році через те, що ми пропагували різні підходи у вирішенні головних проблем. Питання в світогляді, в бачення стратегії розвитку країни. Воно в нас виявилося абсолютно різним. Я вважав, що перемога Тимошенко на минулих президентських виборах могла б привести країну до катастрофи", - пояснив Ющенко.

Зараз ви читаєте новину «Кравчук, Кучма і Ющенко розповіли про головні свої помилки під час президентства». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути