Група підприємців, які вже третій день ведуть переговори з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, не погодилась на пропозиції уряду.
Про це з трибуни повідомила підприємець Оксана Продан.
"Зустріч сьогодні закінчилася взаємним невдоволенням. Клюєв - бо ми не погодились на пропозиції, а ми тим, що нам треба далі стояти тут на Майдані. Ми вимагаємо вето президента", - заявила Продан.
"Ми пояснювали пункт за пунктом, чому ми проти повноважень податківців, чому ми хочемо, щоб не було обліку витрат, якщо платимо податок з доходів. З частиною питань він погодився, що це неправильно, що треба правити. Ці питання стосуються адміністрування", - додала Продан.
"Що стосується спрощеної системи оподаткування, він згодний підвищити дохід підприємцям, що працюють на єдиному податку до 800 тис з касовим апаратом. Також він згодний, зі збільшенням кількості персоналу для підприємців з єдиним податком", - сказала вона.
"Ми пішли, бо мусимо добиватися від президента вето, по іншому ми не залишимось в бізнесі. Те, що готова влада дати, не дасть нам працювати", - заявила вона.
"Щоб нас почала поважала влада, ми повинні поважати один одного. Перестанемо один з одним сваритися. Ми можемо домовлятися і знаходити спільну мову", - додала вона.
Продан додала, що у переговорах брали участь 17 осіб з різних регіонів, які з вересня організовували акції протесту.
"Я роблю все, щоб оточення президента розуміло причини, чому ми вимагаємо вето", - зазначила вона.
Також представники підприємців провели зустріч з представниками дипломатичних відомств США та країн ЄС.
За словами одного з організаторів акцій протесту, це були представники посольств США, Німеччини, Франції, Іспанії, Данії інших країн Євросоюзу.
"Донесено інформацію про те, що страйк носить мирний громадянський характер, що права і свободи під серйозною загрозою. Донесено, що владою чиняться постійні спроби, щоб припинити цю акцію, бо вона практично є іскрою, з якою може почнеться загальнонаціональний виступ по захисту наших прав", - додав активіст.
"Дипломати запевнили, що світова спільнота, США, крани ЄС пильно стежать за тим, що відбувається в Україні, вони бачать, як згораються права і свободи. Їм не байдуже. Ми не самі", - зазначив він.
Раніше повідомлялося, що влада почала перемовини з підприємцями стосовно Податкового кодексу. За словами Клюєва, в документі будуть враховані "розумні побажання підприємців".
Коментарі
12