пʼятниця, 13 лютого 2015 11:03

Клімкін пообіцяв, що амністія на Донбасі не торкнеться відморозків та вбивць

Клімкін пообіцяв, що амністія на Донбасі не торкнеться відморозків та вбивць
Фото: ukr.segodnya.ua

Амністія учасників подій на Донбасі буде здійснюватися виключно в рамках закону, прийнятого Верховною Радою. Мова про помилування лідерів бойовиків не йде.

Про це заявляє міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Амністія виключно - я підкреслюю - в рамках закону, який розглядався тут в цьому залі", - сказав Клімкін, виступаючи в парламенті України в п'ятницю.

На запитання, чи буде указ президента про помилування лідерів бойовиків, міністр сказав: "Відповідь дуже проста: ні".

"Будь-які кроки щодо так званої амністії будуть здійснюватися за законом, який розглядався у Верховній Раді. Більше того, ця амністія жодним чином, підкреслюю це, не може бути надана тим, хто був задіяний і притягнутий до злочинів проти людяності. Це абсолютна позиція, яка була однозначно підкреслена в рамках вчорашніх переговорів", - підкреслив Клімкін.

Зараз ви читаєте новину «Клімкін пообіцяв, що амністія на Донбасі не торкнеться відморозків та вбивць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.08.2011 02:46:00Дмитрий. .193.164.130.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
По моему. Когда почти как изъяли нижнее белье, а это в котором был шнурок, а не резинка (к стати чем, эта партия голубых может и фетиширует даже). Наблюдение это как ответ зеркальца из сказки. - Да он(она) же ревнует ее, на самом деле он(она) и румяней и белее, красивее. Краса какая из Донбасса есть на самом деле.
10.08.2011 13:18:05ВИННИ95.132.51.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
БЕЛО-СЕРДЕЧНАЯ СЕКТА НЕ ТОЛЬКО ПАЛАТКИ ПОСТАВИТ НО И ЦИРК-ШАПИТО И БУДУТ ПО АРЕНЕ ВОДИТЬ - СОПЛЯТУЮ ГУБУ. ЗЛОСТНОГО НЕ ПЛАТЕЛЬЩИКА АЛЛИМЕНТОВ . ЦАПА В ВЫШЕВАНКЕ И ДР. ВОТ ПОТЕХА !!! ЦАРИЦА ВСЕЯ УКРАИНЫ ПРИГЛАШАЕТ ВСЕХ НА МАЙДАН- ШАБОШ! В ПРОГРАММЕ -ЖЕРТВОПРИНОШЕНИЕ !
10.08.2011 12:53:10жна178.95.93.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти
КАЦАПЬЙО ЗАПОЛОНИЛО УКРАЇНУ ЄФРЄМОВ АКІМОВА (ТУПОРИЛА ЯНУКОВИЧА ЙОБАРКА) КЛЮЄВ -КАЦАПУРА ПРОКЛЯТИЙ-НАХАПАВ НАШОГО УКРАЇНСЬКОГО-ЧЕЧЕТОВ І ЛУКЬЯНОВ ВСІ ТУПОРИЛІ КАЦАПИ!!!!! ГЕТЬ СВОЛОТА З УКРАЇНИ!!!!!
10.08.2011 13:24:0033395.132.51.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ВЫ ЭТО О ЧЕМ !!! СЕКТУ ОБИДЕЛИ И ВАШУ БОГИНЮ??? СЛЮНЕЙ НЕ ЗАХЛЕБНИСЬ !В УКРАИНЕ ЖИВУТ ЕЩЕ И ТАТАРЫ !!!
10.08.2011 12:56:1911178.111.16.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Вы сами поняли , что написали?
10.08.2011 12:51:48ППППППП77.122.100.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
ДВА ПЕДЕРАСТА ШПАК-АДАМ,А МОЖЕТ И ОДИН В ДУХ ЛИЦАХ ДРЫЩУТ ТУТ З А БАБЛО СИНЕЖОПЫХ.
10.08.2011 13:06:53Адам91.90.15.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
IP: 77.122.100.86 Сифиличка ОСА с убогим умишком
10.08.2011 12:41:02Шпак193.23.53.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
""Я не з'ясовував це питання. Навіть якщо воно і є, то Юлія Володимирівна про це не знає..." - канеша не знает! Ей главное не промазать в вену....
10.08.2011 12:36:26Адам91.90.15.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Вчера выли, что ведётся наблюдение, а сегодня включили тормоза так как поняли, что за свои слова придётся отвечать.
10.08.2011 12:58:30Гость78.111.16.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
Если бы " Батькивщина" твечала за все свои высказывания и резюме, у на с в Украине , не было бы того борделя , который мы наблюдаем сейчас..., цветочки, открыточки ...и т.д.
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути