Ексклюзиви
пʼятниця, 22 квітня 2011 18:33

Кендзьор зізнався, що у НУ-НС назбиралось "сміття"

Кендзьор зізнався, що у НУ-НС назбиралось "сміття"

Народний депутат від фракції "Нашої України - Народної самооборони" Ярослав Кендзьор вважає, що у НУ-НС та Блок Юлії Тимошенко свого часу потрапило багато "сміття", яке допомагає комуністам приймати ганебні рішення.

Так він прокоментував Gazeta.ua голосування окремих парламентаріїв з двох опозиційних фракцій за закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги).

Зокрема, Кендзьор зазначив, що із фракції НУ-НС за вищевказаний документ голосувала в основному група Давида Жванії.

"Те, що дев'ять депутатів з колишньої фракції НУ-НС - група Давида Жванії - підтримала рішення про червоні прапори, говорить про мутацію сумління, поглядів цих людей", - сказав політик.

За його словами, "такого сміття" було свого часу набрано у списки "Нашої України - Народної Самооборони".

"Стільки ж сміття було набрано у списки БЮТ, яке сьогодні допомагає отим червоним комісарам приймати ось такі рішення", - резюмував Кендзьор.

Нагадаємо, учора Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання копій прапора перемоги).

За таке рішення проголосувало 260 з 375 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі,  проти - 52.

Слід зазначити, що із фракції НУ-НС за вищевказаний закон проголосували 9 народних депутатів, проти - 33, утрималися - 0, не голосували - 11. Решта - 15 парламентаріїв - під час голосування були відсутні.

Зараз ви читаєте новину «Кендзьор зізнався, що у НУ-НС назбиралось "сміття"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути