неділя, 24 червня 2012 23:52

Камери в палаті Тимошенко для попередження злочинів - тюремники

Камери в палаті Тимошенко для попередження злочинів - тюремники
Фото: batkivschina.com

Відеоспостереження в палаті ЦКЛ №5 Харкова, де знаходиться екс-прем'єр Юлія Тимошенко, проводиться з метою попередження вчинення злочинів та отримання необхідної інформації про поведінку засудженої.

Про це у відповідь на запит Тижня повідомив перший заступник голови Державної пенітенціарної служби Сергій Сидоренко.

Так, представник ДПтС України повідомив, що використання засобів відеоспостереження в палаті Тимошенко здійснюється "з метою попередження вчинення злочинів, порушень встановленого законодавством порядку відбування покарання та отримання необхідної інформації про поведінку засудженої у приміщенні".

Також у відомстві зазначили, що "додаткового фінансування ці заходи не потребували" і засоби відеоспостереження в палаті Тимошенко встановлені за рахунок використання наявного в Качанівській виправній колонії (№54) обладнання.

Пенітенціарна служба знову наголосила, що відеоспостереження здійснюється відповідно до статті 103 Кримінально-виконавчого кодексу України.

У відомстві також зазначили, що це не суперечить Європейським пенітенціарним правилам, Мінімальним стандартним правилам поводження з в'язнями та іншими міжнародно-правовим актам з прав людини.

У пенітенціарній службі зазначили, що під час відвідування Тимошенко лікарями відеозйомка у її палаті переривається – "відеокамери на цей час за навішуються". Разом з тим, "у приміщеннях лікарні, де Тимошенко проводяться медичні процедури, ніяких відеокамер (у тому числі і прихованих) не встановлювалось та, відповідно, відеоспостереження не ведеться".

Зараз ви читаєте новину «Камери в палаті Тимошенко для попередження злочинів - тюремники». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

12

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути