
До вбивства депутата Євгена Щербаня причетний бізнесмен Рінат Ахметов. Про це заявив екс-адвокат Вадима Болотських, засудженого за вбивство Щербаня, Дмитро Поїзд в ефірі телеканалу ТВі, пише "Українська правда".
"Ахметова треба допитати! Я, будучи у Генпрокуратурі, бачив, як прокурори боялися Ріната Ахметова", - сказав адвокат.
"Він знав всіх цих людей. На скільки мені відомо, Ахметов був там скарбником у тій групі. А інакше чому ж він так пішов угору? Звідки він взяв стартовий капітал?", - додав він.
Крім того, Поїзд розповів, що Болотських не співпрацював ні з Юлією Тимошенко, ні з Павлом Лазаренко.
"Ні з Тимошенко, ні з Лазаренко Болотських не зустрічався. Не вів він з ними ніяких переговорів стосовно отримання зброї чи грошей. Гроші він отримав від людей з групи Кушніра", - сказав адвокат.
"Слідство намагалося з'ясувати, хто був замовником убивства, але не напористо. В основному доводили хто вбив Щербаня. От Болотський сказав, що вбивав він", - згадує Поїзд.
"Позиція Болотського була така, що він прийшов на бідну Україну і допоміг знищити олігархів. Болотський вважав себе Робін Гудом. Він казав, що Щербань - олігарх і шкодить народу", - додав адвокат.
Як відомо, весною 2003 року Апеляційний суд Луганської області засудив громадянина Росії Вадима Болотського до довічного ув'язнення за вбивство Щербаня.
Коментарі
73Пусть затопит Кончу-Заспу, Петровцы и др места постоянного проживания народных приживалов
запорожець.
если что то угрожает кончей заспе,то можете не бз...ть с Киевом все будет нормально! угробят рыбу,спустят воду т д развели пиз...ж!
Когда всю бандерню смоет????????????????????????????????????????????
А мне по барабану я живу на Батухе .
А Межигір'я,Межигір'я мене цікавить?
Свидомые да вы за Киев меньше всего переживайте. Вы лучше думайте что будет на западе Украины. Киев себе денег выделит в первую очередь, а вот хватит ли на ваши потопы или нет это вопрос риторический!))) Так что запасайтесь плав средствами.
дядя сем видно у тебе тєчка
Да мы за тебя, и твоих несвидомых кацапов-братонов не беспокоимся,
вы не потонете, гавно ж не тонет - это известно даже австралийским аборигенам...
Эх, жаль, что не сбудется прогноз! Конча - непотопляемый авианосец!
Как бы это все на Банковую да Грушевского направить?
А далеко от Конче Заспы Межигорье?????
Вот бы было здорово.... плывут итальянские диваны,
люстры,... привязаный к спасательному кругу золотой
унитаз.... а сверху с летящего вертолета это все сачком
со звериным лицом обиженого зека. вылавливает янек..
Вот это был бы блокбастер... сразу можна давать Оскар..
Янукович непокинув би свій унітаз він би втопився разом з ним


Так він на унітазі як дід Мазай,а навкрги зайці-ПР.