З першого січня Росія більше не буде постачати блакитне паливо до Грузії. Про це заявили в "Газпромі", відзначивши, що Тбілісі відмовилося від російського енергоносія.
Грузини вважають запропоновану російським енергетичним монополістом ціну на газ "політично мотивованою і неприпустимою".
Москва запропонувала Тбілісі сплачувати найбільшу вартість з усіх пострадянських країн - $230 за тисячу кубометрів.
У грузинській столиці підкреслюють , що готові платити більше, ніж досі, втім, якщо ціна буде обгрунтованою. Необхідний газ грузини будуть отримувати з Азербайджану, повідомляє "5 канал".
×




















Коментарі