Ексклюзиви
вівторок, 22 червня 2010 14:30

Гримчак: Зрадникам потрібно видати мандати з новими назвами

Гримчак: Зрадникам потрібно видати мандати з новими назвами

Народний депутат України Юрій Гримчак вважає, що переформатування групи "Народна самооборона" є нормальним процесом політичного самовизначення.

"Це як під час уроку хімії: хтось сплив догори, хтось пішов на дно, а хтось залишився стабільним. Стабільні – це ті, хто пройшов спокусу доларом, хто не боїться погроз влади придушити бізнес, для кого слова "Україна" і "совість" залишаються головними життєвими орієнтирами", - сказав Гримчак, повідомили у прес-службі Громадянського руху "Народна самооборона".

"І якщо у цій країні виборцям ще дозволять мріяти про нові обличчя у владі і реалізовувати своє виборче право, то слід обирати не багатих (їх залякають), і не бідних (їх куплять), я тих, для кого слово "Україна" значить набагато більше, ніж просто точка на карті світу", - відзначив депутат.

Гримчак також гостро прокоментував перехід частини депутатської групи "Народна самооборона" до парламентської більшості.

"Про тих, хто пішов… Я хотів би сказати, що відбулося насправді. Шістнадцятеро людей у групі "Народна самооборона" прийшли у владу під час Помаранчевої революції. Прийшли на хвилі народного піднесення, делегатами народних сподівань. А потім частина з них продала ці народні сподівання. Дуже банально. Я вважаю, що у цих людей слід відібрати їхні депутатські мандати, а видати нові з написом: "Продавець народних сподівань". Все", - сказав Гримчак.

18 червня до складу коаліції "Стабільність і реформи" увійшли шестеро народних депутатів з фракції "Наша Україна – Народна самооборона": Валерій Борисов, Давид Жванія, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Сергій Харовський і Віктор Шемчук.

Зараз ви читаєте новину «Гримчак: Зрадникам потрібно видати мандати з новими назвами». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути