Приводом стала стаття в газеті "Україна молода", де стверджувалося, що депутат і водночас кум міністра освіти Табачника в молодості отримав термін за продаж краденого майна.
Сам Максим Луцький ці звинувачення в коментарях "Українській правді" категорично відкинув:
"У 1992 році я вступив до Київського політехнічного інститутк і провчився на стаціонарі повний цикл бакалавра і магістра. Закінчив КПІ в 1998 році. Тому, якщо навчання в стаціонарі об"єднується з відбуванням тюремного терміну, то це смішно".
На уточнююче запитання, чи була все-таки проти нього порушена кримінальна справа, Луцький відповів: "Ніякої кримінальної справи не було, про що ви говорите?".
У відповідь "Україна молода" надрукувала витяг з інформаційної системи МВС, яка свідчить, що регіонал як мінімум лукавить.
"Його (Луцького) підприємницька біографія таки була заплямована судовим вердиктом. Формулювання статті - "придбання з метою збуту майна, завідомо здобутого злочинним шляхом". Мова йде про комп"ютери і деталі, які діставала і продавала фірма Луцького в 90-х роках".
"Що ж до поєднання кримінальної відповідальності за збут краденого з навчанням в Київському політесі, то дійсно цікаво, яким чином студент утримався в інституті, якщо він погасив судимість тільки після закінчення вузу. Пояснення може бути простим - батько Максима Георгійовича - професор Георгій Михайлович Луцький на той момент був завкафедри в КПІ", - пише видання.
Коментарі
1