понеділок, 19 липня 2010 10:17

ГПУ просять перевірити інформацію про судимість кума Табачника

ГПУ просять перевірити інформацію про судимість кума Табачника
Народний депутат Григорій Омельченко просить Генеральну прокуратуру перевірити інформацію про можливу судимість "регіонала", першого проректора Національного авіаційного університету Максима Луцького.

Приводом стала стаття в газеті "Україна молода", де стверджувалося, що депутат і водночас кум міністра освіти Табачника в молодості отримав термін за продаж краденого майна.

Сам Максим Луцький ці звинувачення в коментарях "Українській правді" категорично відкинув:

"У 1992 році я вступив до Київського політехнічного інститутк і провчився на стаціонарі повний цикл бакалавра і магістра. Закінчив КПІ в 1998 році. Тому, якщо навчання в стаціонарі об"єднується з відбуванням тюремного терміну, то це смішно".

На уточнююче запитання, чи була все-таки проти нього порушена кримінальна справа, Луцький відповів: "Ніякої кримінальної справи не було, про що ви говорите?".

У відповідь "Україна молода" надрукувала витяг з інформаційної системи МВС, яка свідчить, що регіонал як мінімум лукавить.

"Його (Луцького) підприємницька біографія таки була заплямована судовим вердиктом. Формулювання статті - "придбання з метою збуту майна, завідомо здобутого злочинним шляхом". Мова йде про комп"ютери і деталі, які діставала і продавала фірма Луцького в 90-х роках".

"Що ж до поєднання кримінальної відповідальності за збут краденого з навчанням в Київському політесі, то дійсно цікаво, яким чином студент утримався в інституті, якщо він погасив судимість тільки після закінчення вузу. Пояснення може бути простим - батько Максима Георгійовича - професор Георгій Михайлович Луцький на той момент був завкафедри в КПІ", - пише видання.

Зараз ви читаєте новину «ГПУ просять перевірити інформацію про судимість кума Табачника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути