Негайно скликати позачергове засідання Верховної Ради України і прийняти закони для захисту від російської агресії. Такого рішення вимагає ВО "Свобода".
Депутати-"свободівці" з початку вторгнення Росії на територію України розробили та зареєстрували в парламенті 8 законопроектів, які допоможуть захиститися від кремлівської агресії і продемонструють світу чітку позицію держави. Однак Верховна Рада протягом тривалого часу ігнорує ці законодавчі ініціативи.
"Ситуація в Авдіївці – це яскравий приклад того, як влада продовжує нехтувати національними інтересами українців. Можна скільки завгодно звертатися до світової спільноти, скликати РНБО, але Україну не почують, доки ми самі не почнемо себе захищати. У світі поважають тільки сильного", - йдеться у повідомленні ВО "Свобода".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кримом Москва подавиться"
У політичній партії вважають, що нам треба перестати боятися: назвати АТО - війною, а агресора – окупантом.
"Чому досі не скликали позачергове засідання сесії парламенту, який не вилазить із відпусток? Годі героїзму в телевізорі! Покажіть свій патріотизм під час голосувань або йдіть геть", - вважають у "Свободі".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Росія повинна розвалитися на 25-30 маленьких держав"
Представники партії вимагають на позачерговій сесії ВР проголосувати законопроекти, авторами яких є депутати від "Свободи":
1. №0002 "Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією", зареєстрований 2 грудня 2014 року.
2. №1206 "Про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації", зареєстрований 2 грудня 2014 року.
3. №1135-1 "Про цивільну зброю і боєприпаси", зареєстрований 10 грудня 2014 року.
4. №2066а "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", зареєстрований 12 червня 2015 року.
5. №3213 "Про ембарго на імпорт товарів, отриманих (вироблених) на митній території держави-агресора" від 2 жовтня 2015 року.
6. №4808 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором від 14 червня 2016 року.
7. Проект Постанови про розірвання дипломатичних відносин з Російською Федерацією (№4493) як реакція на вторгнення Росії був зареєстрований в Раді ще 19 березня 2014 року, але так і не був включений в порядок денний парламенту.
8. Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо денонсації Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, зареєстрований 29 травня 2014 року, який також не дійшов до сесійної зали.
Коментарі