
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс переконаний, що зізнання президента РФ Путіна стосовно анексії Криму та готовність використати ядерну зброю не залишаться поза увагою лідерів Євросоюзу на майбутньому саміті 19 – 20 березня у Брюсселі.
Про це він сказав журналістам.
"Це знайде своє відображення. Навіть у темні дні холодної війни не було таких думок (щодо ядерної зброї). Такі факти не залишаться без уваги", - сказав Лінкявічюс.
За словами міністра, зізнання Путіна про те, що він віддав наказ анексувати Крим, його не здивувало.
"Те зізнання, що Крим був взятий за наказом керівництва Російської Федерації, а не у зв`язку з причинами, які називалися раніше, пропустити неможливо. Це ще один аргумент на користь того, що ми повинні продовжувати політику санкцій, вимагати від РФ поважати норми міжнародного права. Це неприйнятно", - заявив Лінкявічус.
Коментарі