Субота, 25 грудня 2010 12:53

Екс-адвока Пукача готує сенсацію у справі Гонгадзе

Екс-адвока Пукача готує сенсацію у справі Гонгадзе

Колишній адвокат Олексія Пукача Олег Мусієнко заявляє, що здобув нові докази у кримінальній справі, які спростовують причетність до вбивства Георгія Гонгадзе найвищих посадових осіб держави.

Про це йдеться у його заяві, наданій "Українській правді".

"Під час виконання професійних обов'язків захисника по інших кримінальних справах в різних регіонах України, мною, колишнім захисником генерал-лейтенанта Пукача – адвокатом Мусієнком, здобуті нові докази по кримінальній справі відносно Пукача та вже засуджених Костенка, Протасова та Поповича", - пише він.

"Ці докази, в тому числі і письмові, які підлягають ретельній перевірці та правовому аналізу, спростовують факт причетності до віддання злочинного наказу про вбивство журналіста покійним головою МВС України Кравченком, а також причетність до замовлення цього злочину на той час вищими посадовими особами держави", - заявляє Мусієнко.

За його словами, якщо ці докази виявляться достовірними та належними, будуть узгоджуватися з іншими обставинами та матеріалами справи, то кримінальна справа по обвинуваченню Пукача може бути повернута на додаткове розслідування судом.

Як відомо, Мусієнко заявляв про незаконність свого відсторонення від справи, а також про те, що ГПУ навмисне пішла на вилучення пункту про замовників убивства Гонгадзе з обвинувачення Пукача, оскільки "розуміє, що направити до суду справу з обвинувачення особи у скоєнні навмисного вбивства на замовлення неможливо без вказування замовників".

Зараз ви читаєте новину «Екс-адвока Пукача готує сенсацію у справі Гонгадзе». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11446
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода