Ексклюзиви
понеділок, 04 лютого 2013 12:28

Єфремов звинуватив опозицію у цинізмі

Єфремов звинуватив опозицію у цинізмі
Олександр Єфремов: я б заплакав, якби у опозиції не було стільки цинізму. Фото: liga.net

Лідер фракції ПР Олександр Єфремов вважає цинічними вимоги опозиції ввести в роботу систему для голосування  Рада-3.

Про це він сказав на засіданні Погоджувальної ради в понеділок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рибак обговорив з керівниками фракцій питання увімкнення системи персонального голосування

"Можна було б заплакати, якби в цьому питанні не було цинізму. Коли у них виникає проблема зібрати депутатські підписи, вони йдуть на пряме порушення нашого законодавства і підроблюють ці підписи навіть окремих керівників фракцій. Тому, перш ніж щось вимагати, потрібно бути чесними перед собою", - зазначив Єфремов.

За його словами, коли опозиція відстоює введення сенсорної кнопки, виникає підозра "що дехто хоче уникнути відповідальності за неправомірно прийняте рішення, коли незаконно були витрачені державні кошти".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада тримає Верховну Раду на короткому повідку — Карасьов

Говорячи про годину запитань до уряду, нардеп наголосив, що зараз стоїть питання реформування галузі охорони здоров'я.

"Було б логічно в п'ятницю заслухати міністра охорони здоров'я з приводу проведення цих реформ та проблем, які тут виникають. Їх у швидкому порядку треба ліквідувати", - додав "регіонал".

Зараз ви читаєте новину «Єфремов звинуватив опозицію у цинізмі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

42

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

04.02.2013 20:29:24вася95.111.228.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

как не хочется конченому цинику выполнять Конституцию . Понимает что если заставят каждого голосовать за себя , то пердуны не смогут принимать свои законы которые все как один только ухудшают жизнь наших граждан.

04.02.2013 15:57:28Людмила Захарова178.94.114.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

http://youtu.be/_UdFOeziPdA
Активісти об`єднання "Боротьба", разом з ГО "Альтера", "Лівою опозицією" та профспілкою "Пряма дія" взяла участь у акції київських лівих, присвяченій черговій річниці робітничого повстання київських робітників, яка відбулася біля старого корпусу заводу "Арсенал"

04.02.2013 13:56:04избиратель93.127.51.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

ПРдун ефремов - молчал бы про цинизм...
таких циников, как рыго-шобла - еще поискать...

04.02.2013 13:37:16Наталі93.72.51.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Іван киває на Петра,Петро киває на Івана.Всі депутати цинічні.За 100 днів "роботи" кожен отримав майже по 100 тис.гр. зарплатні.І за що?За декілька днів вигукування гасел?Хтось відмовився від надбавок за посилену працю?Навпаки, вони волають,що мало коштів на помічників.Двох їм мало,потрібен гарем.Я безкоштовно можу прийти під Верховну Раду з гаслом - "Депутатам - тільки зароблену зарплату!"

04.02.2013 13:35:07007178.94.26.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Київський і Львівський стадіони збудовані за кошти яких би хватило у Європі збудувати 4 таких стадіони то це раціональне використання бюджетних коштів.На дороги вгрохали мільярди а дороги за півроку повністю стали непригодними то це також раціонально.Купити у корейців швидкісні браковані потяги ( що цікаво у Кореї їздят японські потяги) то це теж раціональне використання коштів.Дійсно говориться що в чужому оці скалку бачить а в своєму колоди не замічає

04.02.2013 13:33:24х88.154.91.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Єтот один из донецких бандитов . Нарушая законы и конституцию страны он заявляет еще о цинизме.С бандитом никто никогда еще не договаривался ,да тут и договариваться не надо ,просто надо выполнять законы. Требуны должны быть уже завтра заблокованы иначе дела не будет,и до тех пор пока до донецких бандитов это не дойдет.

04.02.2013 13:19:23100%94.179.147.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти

Не розумію, все що він каже - це іронія, чи "легкий пар"? От вже мудило!!! Ну, нема куди дітися від цапів!

04.02.2013 13:04:07Ремарк82.207.113.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Да уж...Интересно о цинизме из уст Сеньора помидора слышать.)).

04.02.2013 12:54:18395.135.191.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ми будуєм правову державу . Пшонка . Президент --- гарант наших прав свобод . Украинский суд -- самый справедливый суд в мире

04.02.2013 13:57:12избиратель93.127.51.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

пример - цинизма по-рыговски..

04.02.2013 12:57:56!!!!!!178.123.43.--
  • 16+
  • 0-
  • Відповісти

Это анекдот или цинизм.

04.02.2013 13:07:12395.135.65.--
  • 10+
  • 0-
  • Відповісти

Выборы по - украински . 2 + 2 = сколько надо столько нарисуем . Все по - честному

04.02.2013 12:52:31Знаток62.221.43.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Закройте рты бандеровцы вас сюда никто не приглашал трусы и предатели Родины

04.02.2013 13:52:44Vlad176.122.120.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Тю на тебе! Дурень!

04.02.2013 13:00:58ева212.22.211.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Досадно то как.....Синякам дал команду заткнуться .....И нет ПРоблем....А со свидомыми бандеровцами не получается...Свое мнение имеют о бандитской шлеперне......Желают Правду знать, за Справедливость бороться, за Волю для Украины......Может и над вами смилостивится Господь....Даст Разум.......

04.02.2013 12:56:35!!!!!!178.123.43.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

РОДИНА ------это для блатняк партии регионов?????

04.02.2013 12:53:58Анатолий95.67.64.--
  • 19+
  • 0-
  • Відповісти

Иди жри покращення и не забудь запить стекломоем.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути