Середа, 20 серпня 2008 12:38

Єдиний Центр пропонує переглянути договір про дружбу з Росією

У партії "Єдиний Центр" пропонують переглянути Договір про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1997 року, а у випадку продовження провокацій з боку посадовців Росії - припинити його дію.

Про це заявив народний депутат України, голова "Єдиного Центру" Ігор Кріль, повідомили УНІАН у прес-службі партії.

"Ми вітаємо дії російської сторони, спрямовані на виконання указів Президента України, при поверненні кораблів Чорноморського флоту Росії в Севастополь", - заявив Кріль.

Він вважає некоректними дії деяких російських офіційних осіб, які, "галасуючи з приводу нещодавнього оприлюднення указів Президента України Віктора Ющенка щодо Чорноморського флоту Російської Федерації, вдалися до погрози одностороннього виходу з Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1997 року".

"Нас не потрібно лякати. Нам не потрібно погрожувати. Ми поважаємо всіх, хто поважає нас. Але перш за все ми поважаємо свою державу" - наголосив народний депутат.

Тому він закликав "усі політичні сили, представлені у Верховній Раді України, для того, щоб зупинити спекуляції та погрози російської сторони стосовно договору між нашими країнами, невідкладно розглянути питання щодо перегляду умов, а у випадку продовження провокацій з боку посадовців Росії - припинення дії даного договору з огляду на різку зміну міжнародної ситуації, а також на те, що своїми діями російська сторона вже фактично порушила букву цієї угоди, не кажучи вже про її дух".

"Тим самим ми доведемо і Росії, і всьому світовому співтовариству, що розмови з позиції сили - це не той метод, який слід застосовувати у діалозі з Україною" - підкреслив Кріль, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Єдиний Центр пропонує переглянути договір про дружбу з Росією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 20773
Голосування Чому я не голосуватиму за Петра Порошенка на президентських виборах у 2019 році?
  • Він не виправдав моїх очікувань
  • Я за нього й на попередніх виборах не голосував
  • Є достойніші кандидати
  • У нього є можливість переконати мене у протилежному
  • Україні треба президент нової якості
  • Голосуватиму за Порошенка
  • Ще не визначився з кандидатом
Переглянути
Погода