середа, 25 жовтня 2006 14:13

Долю міністрів-"нашоукраїнців" Мороз вирішить у понеділок

Верховна Рада України у понеділок, 30 жовтня, на Погоджувальній раді вирішить, чи відправляти у відставку міністрів – членів "Нашої України" у вівторок, 31 жовтня. Про це повідомив журналістам голова Верховної Ради України Олександр Мороз.

Він зазначив, що на сьогодні, окрім міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, ніхто з урядовців не відкликав своєї заяви.

Мороз зауважив, що Луценко просив звільнити його з посади міністра на підставі того, що не може ефективно співпрацювати в уряді, але того ж дня написав заяву про відкликання попередньої заяви "на основі гарантій, які йому дали керівники – Президент, прем"єр і голова Верховної Ради".

Водночас Мороз сказав, що особисто він з Луценком не зустрічався і ніяких гарантій йому не давав.

Говорячи про відставку міністрів, голова парламенту зазначив, що це питання може не розглядатись, якщо буде відновлено переговори по створенню широкої коаліції.

- Я сподіваюсь, що робота буде продовжена, і сигналом може бути реакція міністрів з "Нашої України": чи вони хочуть іти у відставку, чи ні, - сказав Мороз.

Він додав, що проблеми замінити міністрів не існує і, на його думку, це можна зробити за один день, пише УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Долю міністрів-"нашоукраїнців" Мороз вирішить у понеділок ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути