
55% виборців вважають, що кандидат у селищні, міські голови повинен мати біографію без темних плям, прозорі доходи і не бути причетним до корупції. Про це свідчать результати опитування фонду "Демініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Центром Разумкова, проведені з 14 по 19 серпня.
Найважливішою рисою кандидатів громадяни вважають доброчесність – для 55,5% респондентів.
Майже половина виборців вважають також важливими якостями для кандидатів успішний досвід управління громадою (48%) та чітку програму дій (47%).
Для 43% респондентів важливі відкритість і постійна комунікація кандидатів із громадянами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виборців підкуповують лампочками від колишнього "слуги" Полякова
Для понад третини громадян має значення, щоб кандидати постійно жили у громадах, де обираються (39%), та мали команду однодумців і професіоналів, яка працюватиме в разі обрання (39%).
Понад чверть респондентів зважатиме на те, чи має кандидат досвід управління (29%) та профільну (юридичну, управлінську) освіту (28%).
Соціологи опитали 2022 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України за винятком окупованих Росією Криму та районів Донецької і Луганської областей. Похибка дослідження не перевищує 2,3%.
24 вересня завершується подавання документів на реєстрацію кандидатів на місцевих виборах. До сьогоднішнього дня включно документи подаються до територіальної виборчої комісії.
Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.
Коментарі
люстрація - заборона агентам ФСБ росії займати державні посади.
Не хочешь сидет, - не занимайся мошенечиством, анальные уже совсем *хуели.
убей крота- спаси дерево.
представники ВО "Свобода" постійно їй загрожують: "На мою адресу постійно йдуть погрози щодо кримінальної відповідальності -------------------------- це не загроза, а нагадування для тих, хто гадає, що можна жити "по-понятіям" в країні, в якій треба жити за законом.
Так не нужно с результатами химичить, не нужно дорисовывать себе. А то ведь помним, кто громче всех кричит "держите вора".