середа, 21 жовтня 2009 10:25

Депутати сьогодні розглянуть проект Повітряного кодексу

Депутати сьогодні розглянуть проект Повітряного кодексу

Верховна Рада України сьогодні, 21 жовтня, розгляне проект Повітряного кодексу.

Як сказано в порядку денному, ранкове пленарне засідання розпочнеться з оголошення заяв і пропозицій від фракцій. Потім Рада розгляне проекти законів про внесення змін до Бюджетного кодексу (у новій редакції) з пропозиціями Президента, про затвердження загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, а також про послуги, які надають місцеві органи влади.

Після цього депутати планують розглянути законопроект про страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. Також на порядку денному парламенту - постанова про введення мораторію на виселення творчих спілок і проект закону про державну житлової політики.

Потім парламент розгляне зміни в закон Про управління об"єктами державної власності щодо врегулювання порядку участі та голосування представників держави на зборах господарчих товариств та внесення змін до закону Про судоустрій України щодо порядку призначення суддів на адміністративні посади.

Крім того, парламент може внести до порядку денного і направити до Конституційного суду законопроекти про внесення змін до Конституції щодо забезпечення реалізації прав територіальної громади, а також щодо термінів повноважень Верховної Ради Криму, місцевих рад, сільських, селищних і міських голів.

Нагадаємо, що 31 березня Рада відмовилася прийняти Повітряний кодекс і в кінці квітня Кабінет міністрів знову вніс документ на розгляд Ради (законопроект N 4419), виключивши норму в перехідних положеннях, яка передбачала передачу аеропортів з комунальної в державну власність, передає Корреспондент.

Зараз ви читаєте новину «Депутати сьогодні розглянуть проект Повітряного кодексу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути