вівторок, 29 травня 2012 19:50

Черговий ляп Януковича: "Президент України відвідає Україну"

Черговий ляп Януковича: "Президент України відвідає Україну"
В інтернеті з'явилося відео з новою обмовкою президента. Фото: segodnya.ua

В інтернеті з'явилося відео з новою обмовкою президента Віктора Януковича. Під час саміту НАТО у Чикаго Янукович пообіцяв, що "президент України відвідає Україну" і посилить з ним співпрацю, повідомляє "Українська правда".

Нагадаємо, 20-21 травня в Чикаго проходив саміт НАТО, на який відправився в тому числі й президент України.

Там Янукович він віч-на-віч поспілкувався з президентом Польщі. А також мав зустріч з президентом США Бараком Обамою. Головною темою став внесок України у світову безпеку. Про це розповів радник президента Андрій Гончарук. За його словами, Обама високо оцінив виконання Україною взятих зобов'язань і подякував українській стороні за вивезення всіх запасів високозбагаченого урану з території країни.

Зараз ви читаєте новину «Черговий ляп Януковича: "Президент України відвідає Україну"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

48

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.01.2013 14:33:23ЯЗВА(СТАРЫЙ)80.84.182.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

И никакой это не ЛЯП! Сколько уже ПАХАН не показывается на люди, ни одной пресс-конференции,даже к новому парламенту не вышел!!! Так может действительно посетит УКРАИНУ,вылезет наконец-то из своего золото-бриллиантового Межигорья?!

05.06.2012 15:51:45мухосранчанин46.119.39.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

и это было бы смешно, когда бы небыло так грустно

05.06.2012 12:20:52vasia195.3.159.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Смешной у нас президент!!!!

04.06.2012 23:26:54стіх о даунє77.123.161.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти

Кто шагает впереди?
Янукович. Раз два три.
Кто урежет век старушкам
Их прогонит из избушки
Кто оброком нас обложит
И на всех нас УХ положит
Кто проффессор и доцент
Янукович, президент!
Спасибо жителям Донбаса
За президента пид***са!

02.06.2012 20:51:07жана-одеса178.95.149.--
  • 17+
  • 0-
  • Відповісти

Люди -українці не сприймайте ці ляпи від Януковича,а краще усвідомоюйте скільки гадості зробив Янукович і його російська команда для України.Віддали наше українське місто Севастополь Кремлю.Це те що ми знаємо,а скільки ми не знаємо.Наш державний бюджет в руках ворога.

02.06.2012 16:37:54Украинец в россии46.72.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не прошла ссылка в предыдущем коментарии. Наберите в поисковике: "Игорь Беркут: Фундаментальные потрясения в Украине начнутся с 2013 года". Кстати, для "Жанночки", там и про Луценко написано.

02.06.2012 16:35:19Украинец в России46.72.116.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Жана-одеса, ти шо? сглузду з`їхала. "Кацапня" це хто? Янукович - бiлорус, Азаров - руськiй, Тигипко - молдован. Послухай кращє розумного "мужика українця": . Та не голоси дурницю. Хто посадив Луценко i їх господарi дуже радi таким "розумним" бабам як ти, бо ти бачиш ворога там, де його нема.

02.06.2012 07:04:50ЕВРЕЙСКИЙ ФАШИЗМ95.133.24.--
  • 11+
  • 0-
  • Відповісти

ЕЖЕГОДНО УБИВАЮТ 700 ТЫСЯЧЬ УКРАИНЦЕВ ( за 10 лет нас стало меньше на 7 миллионов, а сколько могло родиться детей?) зато наши земли заселяют мигрантами.

А ПОЧЕМУ ТАКОЕ СТАЛО ВОЗМОЖНЫМ? Потому что среди всех президентов, среди всех самых богатых "украинцев" в чьих руках вся власть, заводы, телевидение, реклама, церковь, благодаря которым они, развращают, спаивают, грабят, убивают наш народ, нет ни одного славянина, одни евреи, армяне и мусульмане Ахметовы, Януковичь и тот польский еврей.

02.06.2012 07:03:41ЕВРЕЙСКИЙ ФАШИЗМ95.133.24.--
  • 14+
  • 0-
  • Відповісти

Почему в армянских, айзеровских кофэшках на Украине РАБотают, продавщицами, стриптизёршами
НЕ ЖЁНЫ АЙЗЕРБАДЖАНЦЕВ и армян.., а ЖЁНЫ СЛАВЯН? Потому что своих женщин они уважают и не позволят что б их сёстры и жёны прислуживали или раздевались перед чужими мужчинами. Выходит что украинки "тупы и без чести", а украинские мужчины не мужчины, а трусы если позволяют это Чурки уже в открытую говорят нам, что у нас такой менталитет.Т.е. нам уже в лицо говорят, что у нашего народа(у наших матерей и отцов) менталитет рабов, пьяниц и блядей Нас презирают за то, что наши пенсионеры, построившие нашу старну, заводы живут хуже скотов а наши заводы и всю Украину имеют чужеродцы

02.06.2012 06:50:53Еврейский Фашизм95.133.24.--
  • 12+
  • 0-
  • Відповісти

Практически все рынки в Украине принадлежат чуркам
А СЛАВЯНАМ ПОЗВОЛЯТ ВЛАДЕТЬ РЫНКАМИ, ОТКРЫВАТЬ СВОИ магазинчики, рестораны в Азербайджане, Армении, Сирии? позволят спаивать их молодёжь, иметь их женщин как чурки поступают у нас.

Они пашут у нас на полях?

Работают в шахтах? нет.

Думаешь, что это всё как-то пройдёт? Они оставят всё что имеют у нас и уедут обратно в свои аулы? Нет. Их становится всё больше и больше. Они уже заселяют наши сёла

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути