середа, 19 жовтня 2011 16:28

Брюссель не повинен припиняти контакти з Києвом через "справи Тимошенко" - голова Сейму Литви

Брюссель не повинен припиняти контакти з Києвом через "справи Тимошенко" - голова Сейму Литви

ЄС, який, незважаючи на "справу Михайла Ходорковського", продовжує співпрацю з Москвою, повинен застосовувати такі ж стандарти і щодо Києва в зв'язку з вироком екс-прем'єру Юлії Тимошенко, вважають у парламенті прибалтійської республіки.

"Пов'язувати" справу Тимошенко "з переговорами ЄС і Україною про асоційоване членство та договором про вільну торгівлю було б не зовсім розумно. Мені б хотілося нагадати іншу ситуацію - історію з Ходорковським. Чи заважає цей випадок, який є прикладом селективного правосуддя, ЄС розвивати з Росією енергетичний діалог і обговорювати з Росією безвізовий режим? " - Заявила голова сейму Литви Ірена Дягутене в середу в інтерв'ю литовській радіостанції "Радіо новин".

За її словами, Україна зробила "дуже позитивний геополітичний крок", прийнявши рішення не приєднуватися до Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану.

"ЄС повинен бути послідовним і дотримуватися одних стандартів: якщо при "справі Ходорковського" ЄС може вести різні переговори з Росією, то, напевно, варто було б продовжити пошуки конструктивного діалогу з Україною. Якщо відсунути Україну в сторони і перестати з нею спілкуватися, може виявитися так, що Україні доведеться повернутися і шукати діалог з Росією ", - сказала спікер сейму.

У минулий вівторок стало відомо, що Брюссель скасував візит президента України Віктора Януковича. Пізніше у Партії регіонів заявили, що перенесення візиту не означає перенесення дати підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Зараз ви читаєте новину «Брюссель не повинен припиняти контакти з Києвом через "справи Тимошенко" - голова Сейму Литви». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути