
Народний депутат від БЮТ Костянтин Бондарєв вважає, що штурм його приймальні є змушуванням до переходу у коаліцію.
Про це він заявив у середу ввечері в ефірі Шустер Live.
"Сьогодні переслідують членів фракції БЮТ з метою зробити нас "тушками". Я "тушкою" не буду скільки б мені не пояснювали!", -наголосив нардеп.
Ще однією можливою причиною, через яку вдерлись до його офісу, Бондарєв назвав конкуренцію з міністром палива й енергетики Юрієм Бойко.
"19 травня я очолив Київську обласну партійну організацію ВО "Батьківщина". Почав проводити низку системних реформ. Проводимо кадрову політику, щоб людей, які живуть на наших територіях, висунути у депутати місцевих рад. Сьогодні намагаються зламати людей. Мій особистий опонент керує Партією регіонів у Київській області. Це пан Бойко. Це сталось тоді, коли суд прийняв рішення про те, щоб його партнеру (Дмитру Фірташу - ред.) повернути $6 мільярдів", - розповів "бютівець".
За словами депутата, шантажувати і якимсь чином переконувати, щоб працювати з владою, не можна. Він також розкритикував правоохоронців, які брали участь у штурмі.
"Я упевнений, що виконавці - тупі міліціонери, які вирішили вислужитись перед керівництвом. Таким чином намагаються схилити на сторону влади ще одного депутата. Або прибрати реального і сильного керівника партійної організації. Цього не станеться", - запевнив Бондарєв.
Журналісти у студії змусили "бютівця" оправдовуватись за свої слова на адресу силовиків.
"Коли я кажу, що тупий міліціонер порушує закон, то це правда життя. Адже розумний його не буде порушувати. Він є людиною, яка вже за межею закону і має йти до в'язниці", - додав Бондарєв.
Коментарі
18Яговорю на руском языке. Но я хочу вернуть Украину для детей и внуков со своей культурой и, естественно, со своим украинским языком. И я никому не давал разрешение зачислять меня к рускоязычным....
Нащадкам фіно-угро-татарів.
Це ми - українці живемо на руській землі і завжди тут жили. А Росія - то є Московщина, яка в 18-му столітті вкрала в нас назву Русь. А жителі Московщини є московити, а не руські і слов'яни. Вони є нащадки фіно-угорських і татарських народів, які споконвіку там жили. Вивчайте справжню історію потомки фіно-угро-татарів.
Підтримую!
Не так давно была только ОДНА партия (самая правильная и народная), теперь только ОДНА мова (тоже разумеется самая правильная и народная).
Если был не согласен с КПСС, то вали на Запад, если сейчас хочешь говорить не на державной, то вали на Восток.
Только когда эти гниды от политики дадут народу САМОМУ ВЫБИРАТЬ что ему делать, как говорить и где жить.
зачем тогда нужен этот закон ? где ущемляют права русскоязычного населения, кому мешают говорить, читать, писать или на телевидении мало русскоязычных каналов , передач.
Сначала искуственно создали проблему, пытаются втюхать непонятный закон а теперь возмущаются что люди протестуют.
Есть конституция в которой сказано , что государственный язык - украинский. Если хотите русский- дава референдум а не в продажной Раде с кучей нарушений принимать этот закон. Нихрена не понимаю почему в России не принимают такой закон, или мало там населения других народностей ? Чего-го же ради мы подмахуем всем кому не попадя.
В каждом городе есть люди которым не безразлична судьба украинского языка
Остановим телячизацию!
Это ты будешь делать в кацапщине,если мы там потребуем второй государственный Украинский
почему я должен делать то, что хотят эти "небезразличные" ?
Для одних украинский - "рiдна мова", для других русский – родной язык, и не нужно свои проблемы решать за счет других. Родным для Украины является не только Язык Шевченко (который, впрочем, писал и на русском), но и язык Гоголя и Булгакова.
Вам ни что не мешает развивать свою "мову", но не нужно навязывать ее другим.
Защитники "мовы" отстаивают не свои права - их прав ни кто не нарушает, а вот они пытаются отобрать права у других. Отобрать нагло, безапелляционно и бесцеремонно в духе и с хамством присущим нынешней власти и президенту, против которых они выступают, но сами то ни чуть не лучше них.
Автор "забыл" добавить, что в акции протеста 5 июня в 10 часов участвовало около тысячи человек, примерно половина - прохожие, которые присоеденились, а семдесят человек у оперного - это было четвертого в 9 утра, когда собрались те, кто пришел в офисы своих партий. И то, и другое - в рабочее врнмя.
В защиту украинского??? а что ему угрожает?? статью нового закона, в которой угрозы в студию! понаехали млин
На миллионный город 70 [Видалено] Нормально. Главное, вовремя их на уколы отвезите, чтобы они не мутировали в бандерлогов.
О блин в городе где население свыше 1 млн. Граждан 70 человек протестует!)))