
Поки з бюджету виділяються надфінансування на прокуратуру та інші органи влдаи, Київ залишається без "швидкої" допомоги.
Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат від "Батьківщини" Володимир Бондаренко.
Він наголосив, що у бюджеті на 2013 рік, підписаному президентом Віктором Януковичем, значно збільшилися витрати на силові структури.
"Прокуратурі позаторік додали мільярд, торік приблизно стільки ж, зараз – знову те саме. Це у нас такий орган, який постійно треба підсилювати. Це той орган, який сьогодні може впливати і впливає на судову систему глобально, суди і пальцем не можуть поворухнути. МВС без погодження з прокуратурою не може підготувати жодну справу до суду – тільки треба завізувати у прокурора. У нас зараз дуже потужно розробляється ця система", - наголосив Бондаренко.
Парламентар додав: "Крім того ще Нацбанк може дозволяти собі щось ремонтувати чи створювати нові бази відпочинку. Шалені гроші ідуть і на інше обслуговування влади".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кожному райвідділі міліції з людей вибивають зізнання - правозахисник
Водночас, за словами нардепа, у столиці країни Києві немає грошей навіть на "швидку" допомогу. "Для забезпечення Києва "швидкою" допомогою необхідно сплатити борг у 2,5 млн грн. Грошей же у Києві немає. Хоча це, в принципі, невеликі гроші, бо це власне півдня утримання Януковича. Однак столиця України залишилася фактично без швидкої допомоги".
Він переконаний, що влада абсолютно не зважає на те, що про неї думають люди.
"Влада показує абсолютне нерозуміння справжніх проблем суспільства. Але поки вона користується такою собі толерантністю українського суспільства, його порядністю і сідає на голову та звішує ноги. І те що відбувається у Києві останнім часом, зокрема з Гостинним двором – це яскравий тому приклад. Якби те саме відбувалося у Франції чи Німеччині, то це б викликало велике національне обурення і влада була б зметена. Однак українці терпляче дивляться на це, спостерігають", - обурився парламентар.
Він додав: "Деяку частину суспільства підкуповують дутими соціальними програмами, які ніколи не будуть здійснені. Янукович нагородив маячню і назвав це соцініціативами, а насправді це абсолютно нереальні програми і воно ніколи не будуть здійснені. Ми сьогодні живемо в унікальному світі, де одні не знають, куди гроші подівати, інші не знають, де їх взяти, треті роблять з ними що хочуть".
Коментарі
84Терміново заплатіть податки,
Бо азірову з калуги вже красти нічого !
Этого просто не может быть!!! СБУ создала базу данных про любого жителя Украины 2qu.ru/nacpoisk Реально была очень удивлена,
вить про меня там много интересного (адреса, номера телефонов, даже мои фото разного
характера) – удивляюсь, где они это откопали. Вообще, есть и хорошие стороны - эту
информация можно удалить из сайта.
Советую поторопиться, вить мало ли кто там шарит...
Слово "пі***ас" українці ототожнюють із президентом
- служу плюгавому ліліпутіну.
Этот кабан с 2004 года сидит у народа на шее ,наедая харю всё больше и больше -- так шо не ему гнусить про шею и ноги . Помниться эта куча дерьма кода то решила потолкаться в раде и ему помяли пальчик на руке --- так оно на следующий день пришло с гипсом до плеча и заявило --- я теперь очень хорошо понимаю инвалидов. Так шо мурло обращайся к регионам--они тебе всё объяснят : и про шею и про ноги..
Ответить
+ - -11
подонок ты спец - подонком и сдохнешь
фракція риго-зеків фсбшного патріархату - це святе.
эти твари - бютоголовые ударники рыги, коммуняки тягнисраки и прочая нечисть, сидящие на шее у простого народа - они все одинаковые подлецы. они все имеют общий бизнес, а ворон ворону глаз не выклюет....
ПР - це 5 колона москви, вся її дія направлена на одне (руйнація УКРАЇНИ та проти УКРАЇНСЬКОЇ нації)
Все вы, твари, одинаковые.Вы же ничем не лучше. И народ вам по хрен
Це називається не "толерантність", а "страх" та "тупість"
Серость в мыслях и лицах, наследственное косоглазие
Да сутулые спины, безропотно ждущие плеть,
Сквозь лохмотья Европы бесстыдно таращится Азия
И в округлых обводах церквей проступает мечеть.
Да, Москва, не сыскать ни в Европе таких, ни в Америке!
В профиль - камера пыток, анфас - площадной балаган,
Из похмелья - в запой, вечный пафос кабацкой истерики,
Поцелуй с мордобоем, да деньги под ноги цыган.
Ой ты, каменный спрут с краснозвездною шапкой на темечке!
Все твои типажи перемешаны в нашей беде:
Толстомясая бабища, на пол плюющая семечки,
Косорылый опричник с засохшей соплей в бороде...
Со стрельцами царей, да с гэбульниками пустоглазыми,
Год от года кряхтя, но крепя упыриную рать,
Город Мутной Воды расползался вокруг метастазами,
Пол-Европы подмял, и весь мир собирался сожрать!
Но бодливой корове рога обломала история,
И гнилую империю явственно тянет ко дну.
Нет, Московия - вовсе не Русь! Это - лишь территория,
Где кремлевские ханы держали народы в плену.
Кто Вы, пишущий пiд iменим Бурачага ? Нi, ще не вмерла Украiна, та не вмре, коли внiй такi люди ё.Подивився перепись по Укранi, укранцiв 37 533 400, а как цапiв, тобто не руськи, а росiян 8 327 000, та з них бiлше половини, це такi як бувший мiнiстр Морозов,Соболёв та мiллiони росiян, якi для Украiни зробили дуже багато доброго, та ё дiйсно братами. але ё такi вороги, вiрнше паразити як калiснiченко,оленка бондаренко, вибачте Володимиру, але в сiмй не без урода,це не я, люди замiтили,якi ё ворогами Украiни, вони захватили владу та нищать мову,роздирают як скаженi собакиУкраiну