Ексклюзиви
четвер, 23 листопада 2017 19:48

Велика сімка похвалила Україну

Велика сімка похвалила Україну
Велика сімка побачила прогрес судової реформи в Україні. Фото: відкриті джерела

Посли країн Великої сімки (США, Італія, Німеччина, Франція, Великобританія, Канада і Японія) позитивною оцінили конкурс до Верховного Суду. Про це йдеться у їхній спільній заяві, - пише Lb.ua.

"Процес відбору суддів до Верховного Суду України був значно прозорішим і конкурентнішим, аніж у попередні роки, що є ознакою прогресу в здійсненні судової реформи в Україні", - йдеться в заяві.

Посли відзначають: результати відбору свідчать про необхідність більш ретельного аналізу процедур для подальшого поліпшення. Також вони закликають продовжувати співпрацю і конструктивний діалог із громадянським суспільством.

"Нові судді Верховного Суду, призначені президентом Порошенком беруть на себе величезну відповідальність. Українські громадяни і міжнародне співтовариство уважно стежитимуть за тим, як поводяться ці нові судді під час виконання своїх обов'язків і поза ними. У зв'язку з цим, ми закликаємо всіх нових суддів виконувати свої зобов'язання щодо прозорості, незалежності, чесноти і відданості принципам верховенства права. Зрештою, репутація та довіра до нового Верховного Суду залежатиме від того, як він буде відповідати очікуванням громадян України", - йдеться у тексті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "200 тисяч гривень достатньо" - нова суддя Верховного суду розповіла про зарплату

11 листопада президент Петро Порошенко призначив 113 зі 120 суддів нового Верховного Суду.

При цьому Громадська рада добропорядності назвала результат конкурсу несправедливим, оскільки серед 120 переможців конкурсу 30 кандидатур були ветовані радою як такі, що не відповідають критеріям професійної етики і доброчесності. Більшість із них усе одно потрапили до нового складу суду.

Зараз ви читаєте новину «Велика сімка похвалила Україну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути