вівторок, 19 травня 2015 17:24

Бойовики "ЛНР" стверджують, що Медведчук організує обмін полонених ГРУшників

Бойовики "ЛНР" стверджують, що Медведчук організує обмін полонених ГРУшників
Фото: obozrevatel.com

Лідер так званої "ЛНР" Ігор Плотницький стверджує, що полонені російські ГРУшники вже включені у список на обмін полоненими, і вони там йдуть першими номерами.

Мовляв, це питання вже вирішене, пише сепаратистський ресурс "ЛуганскІнформЦентр" із посиланням на Плотницького.

"Зараз розглядається питання обміну, і вони включені в першу чергу", - сказав він.

Він також додав, що лобіювати звільнення ГРУшників взявся спецпредставник України у Тристоронній контактній групі та близький друг президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук.

"Ми вчора і позавчора відпрацьовували це питання, в тому числі і з Медведчуком. Я думаю, в найближчому майбутньому ми вирішимо це питання, і вони повернуться на батьківщину", - заявив Плотницький.

При цьому лідер луганських бойовиків додав, що питання про те, чи є полонені військовими РФ, слід адресувати Міноборони РФ. 

 

Зараз ви читаєте новину «Бойовики "ЛНР" стверджують, що Медведчук організує обмін полонених ГРУшників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути