Субота, 08 березня 2008 11:19

Блок Литвина вимагає позбавити недоторканності всіх 7 тисяч посадовців

Депутатська фракція "Блок Литвина" наполягає на позбавленні недоторканності всіх громадян, які мають цей статус.

У заяві, поширеній у п"ятницю ввечері, фракція нагадує, що в повному складі проголосувала за внесення змін до Конституції щодо ліквідації недоторканності.

"На відміну від авторів іншого законопроекту, в якому йдеться про скасування недоторканості лише 450 народних депутатів з понад семи тисяч громадян, що мають цей статус, депутати "Блоку Литвина" неухильно відстоюють необхідність позбавлення недоторканості для всіх без винятку", - наголошується в заяві.

Водночас фракція зазначає, що, приймаючи таке рішення, "необхідно зупинити політизацію правоохоронних органів України, яка досягла найвищого рівня".

Для цього "Блок Литвина" пропонує, зокрема, прийняти новий виборчий закон, "суть якого у відновленні округів, відкритості виборчих списків, закріпленні кожного народного депутата за територіями, реальному механізмі відкликання та системі звітності парламентарів перед виборцями", повідомляє Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Блок Литвина вимагає позбавити недоторканності всіх 7 тисяч посадовців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 15159
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода