Середа, 17 вересня 2008 16:25

Більшість українців вважають, що Ющенку не варто балотуватися на другий термін

Переважна більшість – 72,5% опитаних українців вважають, що нинішньому президенту Віктору Ющенку не варто балотуватися на другий термін.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.

На питання щодо доцільності балотування Ющенка на другий строк у майбутніх президентських виборах тільки 16,2% респондентів сказали, що варто балотуватися.

Зокрема, недоцільним балотування Ющенка на другий строк вважають 56% мешканців Західного регіону, 68% - Центрального, 79,5% - Південного та 86,7% - Східного регіону.

На питання, хто вийшов би переможцем на президентських виборах, якби вони відбулися на початку вересня, 34,1% назвали Юлію Тимошенко, 25,6% - Віктора Януковича і 6% - Віктора Ющенка.

Так, майбутнім переможцем президентських виборів бачать Тимошенко 51,5% у Західному, 40,9% - у Центральному, 24% - у Південному та 19,7% - у Східному регіоні.

Януковичу надають перевагу 42,3% у Східному, 33,1% - у Південному, 19,6% - у Центральному та 8,1% - у Західному регіонах.

На питання, як повинна поводитись Тимошенко в теперішній ситуації гострої боротьби між табором президента та її власним табором, 54,5% опитаних вважають, що Тимошенко повинна залишатися на посаді прем"єр-міністра.

Таку відповідь дали 71,5% опитаних Західного, 58,6% - Центрального, 44,3% - Південного та 44,5% - Східного регіонів.

Разом з тим 24,6% респондентів відповіли, що Тимошенко повинна піти у відставку, 20,9% не визначились.

Опитування проводилося 1-7 вересня 2008 року по всій території України. Методом інтерв"ю було опитано 2036 респондентів віком від 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%. Українська правда.

Зараз ви читаєте новину «Більшість українців вважають, що Ющенку не варто балотуватися на другий термін». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 9989
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода