середа, 06 жовтня 2021 11:18

Беленюк хоче продати золоту медаль

Золото Жан Беленюк завоював у серпні цього року на Олімпійських іграх у Токіо. Фото: Facebook.com/zhanbeleniuk

Народний депутат від "Слуга народу", чемпіон Олімпійських ігор Жан Беленюк хоче продати золоту медаль, яку виграв цього року в греко-римській боротьбі.

Про це він повідомив у Facebook.

"Друзі, хочу зробити добру справу. Багато хто вже зробили фото з моєї золотою медаллю, яку я привіз із Токіо. Вона - честь і гордість нашої країни. Вдячний Богу і команді, що саме мені пощастило привезти єдину золоту медаль для України.

Але ще я хочу зробити так, щоб ця медаль принесла користь, а не просто лежала на полиці.

Думаю провести аукціон і продати її, а всі виручені гроші передати на благодійну допомогу хворим дітям", - повідомив спортсмен.

Беленюк звернувся до користувачів Facebook: "Що скажете з цього приводу? Підтримайте моє рішення?"

Жан Беленюк ішов 10-м у списку "Слуги народу" на позачергових виборах до Верховної Ради 2019 року. Працює першим заступником голови Комітету з питань молоді і спорту.

"Золото" Олімпіади - єдина нагорода, якої бракувало Беленюку. Він - дворазовий чемпіон світу, тричі вигравав європейську першість. На Олімпіаді в Ріо 2016-го Беленюк виграв срібну медаль.

Зараз ви читаєте новину «Беленюк хоче продати золоту медаль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua