пʼятниця, 27 серпня 2010 11:38

Азаров влаштує випускникам іспити через 5 років після закінчення вузу

Азаров влаштує випускникам іспити через 5 років після закінчення вузу

Прем"єр-міністр Микола Азаров вважає, що необхідно регулярно проводити перевірки якості знань українців після закінчення навчання у вищих учбових закладах.

"Необхідно провести оцінку якості одержаних випускниками знань. Такі перевірки необхідно проводити як на останніх курсах (навчання), так і через 3, 5 і більше років після закінчення вузів", - сказав Азаров, виступаючи на засіданні уряду.

При цьому він підкреслив, що необхідно впровадити ефективнішу систему вимог до якості вищої освіти в Україні.

В першу чергу, за словами прем"єра, необхідно провести атестацію вузів на відповідність сучасним вимогам до вищої освіти.

Азаров назвав неадекватно великою кількість вузів в Україні. За його словами, в Україні налічується 861 вуз, що в 2-3 рази більше, ніж в 1990 році.

"В результаті такого абсолютно неадекватного зростання ми одержали страшну хворобу - розмноження дилетантства. Раптово в країні... з"явилися цілі армії економістів, менеджерів, юристів, психологів", - заявив Азаров.

Він підкреслив, що необхідно в першу чергу зайнятися модернізацією системи освіти, щоб поліпшити її якість.

Прем"єр відзначив, що Президент Віктор Янукович поставив Кабінету Міністрів завдання, щоб протягом 10 років хоч би 3 українських вузи увійшли до числа 500 кращих в світі.

Нагадаємо, за наслідками вступної кампанії до 45 вузів абітурієнти не подали жодної заяви на вступ.

Президент Віктор Янукович на засіданні гуманітарної ради 26 вересня виступив за скорочення кількості учбових установ.

proUa
Зараз ви читаєте новину «Азаров влаштує випускникам іспити через 5 років після закінчення вузу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

9

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

16.05.2013 18:35:14система109.87.128.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

У харкові по школах дали наказ (УСНИЙ, щоб не підставлятися) вивести вчителів, але за відгул!!!!!!! І деякі вівці погодилися! Як можна після цього поважати вчителів? Чому вони можуть навчити наших дітей? Якому патріотизму? НЕГІДНИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.05.2013 18:21:54фашизмЦе96.47.226.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Фашизм (італ. fascismo, від італ. fascio — зв'язка, об'єднання).(вікіпедія). ознаками якого є сильний культ особи(кулаки Яника), мілітаризм(торгівля зброєю), тоталітаризм(на мітинги колонами), імперіалізм(з олігархами) та ідея постійної війни(з українцями) і панування(окупантів). Як це схоже на діяльність ПР(Єфремова) та КПУ(Симоненка).

17.05.2013 14:39:08вася46.162.10.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

чмо дедов продаешь

15.05.2013 16:34:10Евтушенко178.93.239.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Що це? Я не вірю свої очам. Як можуть "регіони", основний склад яких це нацисти та бандити, проводити такі заходи. Це мобуть із області : кращий захист це нападєніє.

14.05.2013 22:31:41ВИКИПЕДИЯ46.119.118.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Классическим марксистским определением фашизма считается определение, представленное в резолюции XIII пленума ИККИ и повторенное на VII Конгрессе Коминтерна Георгием Димитровым, докладчиком по этому вопросу (так называемое "димитровское" определение)[28]: Фашизм — это открытая террористическая диктатура наиболее реакционных, наиболее шовинистических, наиболее империалистических элементов финансового капитала… Фашизм — это не надклассовая власть и не власть мелкой буржуазии или люмпен-пролетариата над финансовым капиталом. Фашизм — это власть самого финансового капитала. Это организация террористической расправы с рабочим классом и революционной частью крестьянства и интеллигенции...

14.05.2013 22:26:17WW159.224.97.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

//, B Вел.ОТ.ВОЙНУ Русские на стороне фашистов:
• Батальон Муравьёва
• Боевой Союз Русских Националистов (БСРН)
• Братство Русской Правды
• Дивизия "Руссланд"
•Добровольческий полк СС "Варяг"
• Зеленая армия особого назначения
• Казачий Стан
• Комитет освобождения народов России (КОНР)
• Локотская республика
• Организация Цеппелин
• Республика Зуева
• РОНА
• РОА Власова
• Русский корпус
• Русский отряд 9-й армии Вермахта
• 15-й казачий кавалерийский корпус СС
• 1-я русская национальная бригада СС "Дружина", известна также как 1-й Русскийнациональный отряд СС
• 29-я гренадерская дивизия СС (русская Нр.1)

14.05.2013 22:29:09WW159.224.97.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Это история СССР и никуда от неё русский человек не испарится. Не суди других,и сам осуждён не будешь!

14.05.2013 22:23:54ИХ МЕТОДЫ46.119.118.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Хуцпа также определяется как "особо циничная, подлая, наглая ложь", "верх цинизма и наглости, парализующий оппонента"

14.05.2013 19:14:40УКРАЇНЦЯМ130.185.11.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

. Люди не ведіться на дешеві провокації донецької хунти.

14.05.2013 18:56:31Донецк195.244.5.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Дебилизму нет предела, еще пару дней "антифашистского" шабаша и народ зауважает ... фашистов :D:D:D

17.05.2013 18:28:15іншогоНеДано171.25.193.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Для "влади" всі українці - це "фашисти". Отже оголошена війна, за Бузиною, всім українцям в Україні. Хунту треба валити !!!

14.05.2013 19:05:08черкаси130.185.11.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а кого ты,браток,кличешь "фашистами" ? если своих восточных соплеменников,то ты прав!!! АДНАЗНАЧНА:)

14.05.2013 18:50:52qrxqtc46.211.183.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

А,что кто-то действительно может выйти на встречу и сказать:-да, мы фашисты?
Дожили!

14.05.2013 18:43:49viz95.134.87.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Ця партія блакитних дебілів здатна тільки мавпувати когось.;)

14.05.2013 18:19:13вий194.44.158.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

СВОБОДА И ЕЕ ПОДЕЛЬНИКИ ПО ОПОЗИЦИИ НАПОМИНАЮТ ЧУЖОГО ИЗ ОДНОИМЕННОГО ФИЛЬМА ТАМ ЭТА ТВАРЬ МАСКИРОВАЛАСЬ И ИНКУБИРОВАЛАСЬ В НОРМАЛЬНЫХ ЛЮДЯХ И ЗАТЕМ ВЫЛУПЛЯЛАСЬ ТАК И НАША ОПОЗИЦИЯ НАЗЫВАЕТ И ОБВИНЯЕТ ВЛАСТЬ В ФАШИЗМЕ НО ВСЕ ОЧЕВИДНО СЛЮНА КОТОРОЙ БРЫЗГАЕТ ОПОЗИЦИЯ НА ВСЕХ МИТИНГАХ ТОЛЬКО ВЫЖИГАЕТ КАК В ТОМ ФИЛЬМЕ И НАРОД ЧУВСТВУЕТ : " НЕ ТО , ПОЮТ СЛАДКО КАК ЮЩАРА, А У САМИХ ТО РЫЛО В ПУХУ" А ПОКРАЩЕННЯ В ТОЙ СТАБИЛЬНОСТИ ЭКОНОМИЧЕСКОЙ , А ТО ТОТ КТО ЖИВЕТ КОРЫТНЫМ РЕФЛЕКСОМ ЧТО ЕМУ НЕ ПОДКЛАДЫВАЮТ БОЛЬШЕ ЕДЫ И ВИДИТ В ЭТОМ ПОКРАЩЕННЯ ИМЕЕТ СВИНЯЧУ МЕНТАЛЬНОСТЬ.

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути