Вівторок, 25 грудня 2012 14:17

Янукович: Українці не відчувають світову кризу, бо ціни в країні не підвищують

Янукович: Українці не відчувають світову кризу, бо ціни в країні не підвищують
Фото: novostimira.com.ua

Президент Віктор Янукович розповів, що у Європі розгулялась криза, а українці майже не відчувають її, бо ціни не підвищують, і гривня стабільна.

"Реалізовуючи курс на модернізацію країни, ми тісно пов'язували свої зусилля із сподіваннями міжнародної спільноти. На жаль, мушу констатувати, 2012 рік не виправдав надій міжнародної спільноти на позитивний поворот. Продовжує накопичуватися негативний кризовий потенціал у світових економічних центрах. Що особливо проявляє себе у економіці Європейського Союзу", - сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Бджоли проти меду" - "бютівець" про нові комітети

Він відзначив, що "на фоні загострення соціальних проблем та економічного песимізму, все більш відчутним стає вплив старих ідеологічних кліше: націоналізму, націонал-соціалізму, авторитаризму. З їх надією на одного, як то кажуть, вождя-рятівника. Це також зараз відмічається", - сказав Янукович.

Він також наголосив, що світовий капітал все менше інвестує у нові технології та виробництва. Отже національний капітал відчуває дефіцит кредитно-інвестиційної підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УДАР: Янукович призначив уряд – збірну "сім'ї" та олігархів

Тому, на думку президента, національна економіка та бізнес повинні покладатися на власні ресурси, а зовнішні можливості застосувати для покращення ситуації у власній економіці.

Янукович вказав і на позитиви.

"Значно підвищилась стійкість фінансово-банківської системи. Спільним зусиллями вдалося нівелювати спекулятивну атаку на гривню, зберегти стабільність національної валюти, практично відсутнє зростання цін, що значно пом'якшує негативну соціальну ціну кризи", - сказав він.

Зараз ви читаєте новину «Янукович: Українці не відчувають світову кризу, бо ціни в країні не підвищують». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

60

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 6911
Голосування Чому не можна розпускати Верховну Раду?
  • Це суперечить Конституції
  • Хай знімуть недоторканість, ухвалять закони про імпічмент, про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення і новий Виборчий кодекс і можуть йти
  • За нинішніх умов на дострокових виборах у ВР не пройдуть нові партії
  • Мені байдуже до їхньої роботи. Їхні обіцянки на хліб не намастиш
  • Я не проти розпуску. Владу в країні треба перезавантажити повністю
  • Я проти будь-яких ініціатив президента
Переглянути