Ексклюзиви
Вівторок, 29 березня 2011 10:37

Янукович пропонує заборонити чиновникам партійне членство

Янукович пропонує заборонити чиновникам партійне членство

Президент Віктор Янукович вніс до Верховної Ради законопроект, яким державним службовцям забороняється бути членами політичних партій.

Про це йдеться у проекті закону про державну службу, який оприлюднений на сайті парламенту.

Також, згідно з документом, державний службовець не має права організовувати страйки та брати в них участь.

Законопроектом пропонується заборонити державним службовцям брати участь у передвиборній агітації, крім випадків їх реєстрації кандидатом на виборну посаду.

Однак, у разі реєстрації державного службовця кандидатом на виборні посади він повинен протягом двох тижнів з моменту реєстрації подати заяву про надання відпустки на період виборчого процесу.

"Державний службовець під час виконання посадових обов'язків не має права демонструвати свої політичні погляди та вчиняти інші дії, що будь-яким чином можуть свідчити про його особливе ставлення до певних політичних партій", - йдеться у законопроекті.

Водночас, дія цього законопроекту, у разі його ухвалення, не поширюватиметься, зокрема, на президента, членів Кабміну, перших заступників та заступників міністрів, народних депутатів, помічників-консультантів народних депутатів, працівників прокуратури, яким присвоюються класні чини, та суддів.

Також до цього переліку відносяться працівники органів державної влади, що виконують допоміжні функції та функції з обслуговування, працівники суб'єктів господарювання державної форми власності, військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ та інших органів, яким присвоюються спеціальні звання.

Зараз ви читаєте новину «Янукович пропонує заборонити чиновникам партійне членство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 12904
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода