понеділок, 30 серпня 2010 12:25

Янукович присвятив дітищу Ярославського 15 хвилин (ФОТО)
12

28 серпня президент Віктор Янукович взяв участь у церемонії відкриття нового терміналу Міжнародного аеропорту "Харків". На захід президент прилетів власним літаком, запізнився на 20 хвилин. Глава держави оглянув приміщення терміналу, після чого виступив перед журналістами. Говорив російською. "На харьковском примере власть и бизнес объединились и нашли общее решение", - сказав президент. Як відомо, одним з інвесторів будівництва харківського терміналу є відомий бізнесмен Олександр Ярославський. У спорудження цього об"єкту вклали 443 млн грн.

В цілому Янукович пробув в новому терміналі 15 хвилин.

Фото: Сергій Громовий/Gazeta.ua
Зараз ви читаєте новину «Янукович присвятив дітищу Ярославського 15 хвилин (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

22.07.2011 18:53:45жад178.95.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
суки кацапня!!!! НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ ДОБРО ЗАХОПЛЮЮТЬ І КУПАЮТЬСЯ В МАСЛІ !!!! А МИ УКРАЇНЦІ КАКАЄМ І ЧТОКАЄМО!!!! І ДО ТИХ ПІР ПОКИ БУДЕМО ГОВОРИТИ НЕ СВОЄЮ МОВОЮ А РОСІЙСЬКОЮ ДО ТИХ ПІР НАС УКРАЇНЦІВ БУДУТЬ КАЦАПИ НАСИЛУВАТЬ !!!!! ОТЯМТЕСЯ УКРАЇНЦІ!!!!!!
22.07.2011 22:39:16гость46.202.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ну ты и клоун)))можно подумать что если я заговорю украинской то сразу стану миллионером)))
21.07.2011 21:10:43одеский отсос95.134.28.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
лахи хватай те деревянную валюту!! и пабыстрее пока она дороже чем гривна к доллару!
21.07.2011 21:00:40Обыватель94.178.137.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Нам ещё рубля нехватало! Тут со своими гривняками справиться не можем, вот-вот девальвация наступит с таким "умным" нацдолбанком и ПРодажной властью. А впрочем, понятно, почему в Украину рубль начали тащить так активно - готовят к сдаче новой путинской команде нашу неньку рідну Україну.
21.07.2011 20:57:47роман80.252.247.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всё правильно,рубль сейчас одна из стабильнейших мировых валют.Россия не ведёт захватнических войн,вроде натовских,так что причин к колебанию курса нету.На пути в таможенный Союз по-моему логично было бы сделать рубль второй или даже первой национальной валютой,а не просто особый статус,как стремительно теряющим влияние доллару и евро.
21.07.2011 21:20:35Pomany..69.139.30.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти
Poma, dymayu tu ne dozhuvesh do togo kolu vpade $, a z ryblem byde te jo i v Bilorysi, pochekau na vuboru..
21.07.2011 20:47:48завгар ЯКУНОВИЧ95.132.60.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
кАК можно поднимать экономику если у нас самих ничего не поднимается даже с виагрой
21.07.2011 21:03:3265393.75.254.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
ВИА ГРУ Нужно заменить проффесором Лебединским.)))))
21.07.2011 20:31:42ЕвроАзРекорд95.133.185.--
  • 15+
  • 0-
  • Відповісти
Привязываться к дохлому рублю дохлой гривне супердохло
21.07.2011 21:04:3154393.75.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Минус+ Минус+
21.07.2011 20:27:25украина вставай109.108.255.--
  • 13+
  • 0-
  • Відповісти
экономику надо подымать, а не выдумывать рискованные схемы для валютных спекуляций с российским рублём... пока у руля украины донецкие селюки с совковой ментальностьювсе их реформы это пародия, такой себе украинский совок от даунецких бандков
21.07.2011 20:36:12Олег з Києва89.252.33.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Ви на 100% праві!!! Підтримую!!!
21.07.2011 21:12:00гость46.202.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а я думаю что глупости вы говорите!ну сами посудите.вот идёте вы в банк за кредитом.можете взять доллар,гривню или евро.также вам предлагают кредит в рублях.хотите берёте,не хотите-не берёте.всё решает рынок,а не националистические глупости о непатриотичных рублёвых коедитах!
Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути