Ексклюзиви
Вівторок, 21 жовтня 2008 08:16

Яценюк запропонував антикризові закони приймати пакетом

Яценюк запропонував антикризові закони приймати пакетом
Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк вважає за необхідне законопроекти, що стосуються стабілізації економіки та захисту її від впливу світової фінансової кризи, а також законопроекти, які стосуються виборів, приймати пакетом на засіданні ВР.

Про це Яценюк заявив учора після засідання РНБО.

Він заявив, що під час політичних консультацій у парламенті 21 жовтня запропонує саме такий варіант розгляду документів.

Яценюк заявив, що до цього пакету повинні будуть увійти блок антикризових заходів і план заходів щодо стимулювання розвитку економіки, який, за його словами, від уряду ще не надходив. Також до пакету увійде законопроект про збільшення фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Яценюк зазначив, що вважає за необхідне збільшити розмір гарантованого для відшкодування вкладу з 50 не до 100 тис. грн., як заявляв Президент, а до 150 тис. грн. Крім того, за словами Яценюка, у пакет також увійде законопроект про створення стабілізаційного фонду та про зміни до бюджету 2008 року, що стосуються врегулювання соціальних витрат.

Крім того, Яценюк вважає за доцільне, щоб у пакеті з усіма цими документами було прийнято "виборчий пакет законів", зокрема про фінансування дострокових парламентських виборів.

Яценюк зазначив, що, оскільки законопроекти є достатньо складними, то для їх ухвалення знадобиться не один, а два або три дні. Крім того, він наголосив, що знайти консенсус у ВР буде досить складно.

"Якщо ми відновлюємо роботу парламенту для того, щоб створити агітаційний майданчик на короткий період для певних політичних сил, то мене така робота парламенту не влаштовує. Або ми об`єднуємо все в один пакет і голосуємо, або знову продовжуватимемо процедуру безглуздого блокування… Повинно йтися про одне – згрупувалися, прийняли пакет економічних законів, прийняли пакет політичних законів, і далі пішли вирішувати кризу", - наголосив Яценюк, повідомляє УНІАН.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк запропонував антикризові закони приймати пакетом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 17781
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода