Четвер, 05 червня 2008 12:23

Яценюк готує відповідь Держдумі Росії

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк доручив профільному комітету ВР підготувати проект заяви-звернення до Президента і Кабінету міністрів України у відповідь на звернення Держдуми Російської федерації 4 червня. Про це він заявив сьогодні з парламентської трибуни.

"Український парламент вже який місяць демонструє толерантність, думаю, наша мудрість зіграє позитивну роль в українсько-російських відносинах. За останніх 8 місяців ми жодного разу не робили різких заяв... Було б доцільно і сьогодні не приймати жодних заяв, але ми не можемо залишатися осторонь", - підкреслив спікер.

"Рішення повинне бути зваженим. Прошу профільний комітет після проведення засідань внести до ВР проект заяви-звернення до уряду і президента", - додав Яценюк.

Як повідомлялося, напередодні депутати Державної думи РФ прийняли звернення до президента і уряду РФ у зв"язку з підсумками парламентських слухань про стан російсько-українських відносин і виконання зобов"язань за Договором про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською федерацією та Україною.

У своєму обігу Держдума запропонувала у разі форсованих кроків щодо вступу України до НАТО вважати їх фактично одностороннім виходом України з Договору про дружбу, співпрацю та партнерство і розглянути питання про вихід з нього РФ, пише РБК-Україна.

Зараз ви читаєте новину «Яценюк готує відповідь Держдумі Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода