понеділок, 20 квітня 2020 19:21

73% населення вибрали людину свого рівня – ветеран російсько-української війни

73% населення вибрали людину свого рівня – ветеран російсько-української війни
Ветеран вважає, що за рік президентства Зеленський дуже стомився Фото: надане героєм матеріалу

21 квітня відзначаємо рік з моменту обрання Володимира Зеленського президентом України. Баченням того, у чому змінився президент за останній рік, і як вплинув на політику, - з журналісткою Gazeta.ua поділився біолог, ветеран російсько-української війни 46-річний Євген ДИКИЙ.

Найбільшою помилкою Володимира Зеленського було балотування і обрання президентом. Він неправильно оцінив, чим доведеться займатися, за що відповідати. Зрозумів цю помилку поступово.

"Коли балотувався, вірив у примітивні меседжі, які доносив до виборців. Дійсно міг уявляти, що війна триває, тому що Порошенко не хоче її закінчувати, міг вірити, що аби подолати корупцію в країні, достатньо, щоб сам президент не брав у ній участі. Вийшов з професії, у якій зал аплодує, якщо класно зробив роботу, коли помідорка полетіла, значить погано працюєш. Екстраполює це на президентство. Така небезпечна установка формувалася десятиліттями. Це заважає приймати стратегічні рішення. Історія показує, що люди, які приймали важкі стратегічні рішення, у той момент завжди були непопулярні", - говорить Дикий.

Ухвалювати перспективні, але непопулярні рішення Зеленський не здатен. Єдиний унікальний випадок - це ухвалення закону про землю. Внесення антиколомойського закону виглядало як перший президентський крок. Якби не це, можна було б категорично стверджувати, що Володимир Зеленський так і не став справжнім президентом.

"Зеленський не розуміє про Україну базових речей, через що взагалі твоя країна виникла на карті. Для нього, здається, це досі виглядає як певна історична випадковість, а не як результат 100-літньої боротьби українського визвольного руху. 73% населення України вибрали людину свого рівня. Інше питання, чи правильно обирати до влади людину рівня середнього пересічного виборця, чи ці виборці мали б делегувати вибір тому, хто завідома розумніший і сильніший. Обрали людину, яка має таку кашу в голові і такі спрощені примітивні уявлення про світ, які є у більшості з його електорату. Скоріше за все, прийшов до влади, щиро бажаючи добра. Він просто дуже погано розуміє, що тут є добром, а що є злом для України", - каже Євген Дикий.

Ветеран російсько-української війни вважає , що Зеленський приніс у владу атмосферу хаосу. В українській владі таке вперше.

"Зеленський приніс атмосферу синдрому Данінга-Крюгера, коли людина настільки некомпетентна, що навіть не усвідомлює своєї некомпетентності, атмосферу відсутності будь-якої стратегії, тактичного реагування на виклики в межах кількох діб, атмосферу, коли успішність будь-яких дій визначається виключно лайками на Фейсбуку. Частково приніс атмосферу реваншу до майданівської влади проросійських сил. Активними діями він цьому не сприяє. Вони просто користуються його слабкістю і тим, що він не розуміє дуже багатьох процесів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маємо 3 сценарії виходу України з кризи

Ветеран вважає, що за рік президентства Зеленський дуже стомився.

"Він став ще більш недовірливим до людей. Від початку довіряв лиш людям, яких знав давно. Став менш відкритим до негативної інформації. Не знаю, чи він вже повністю сидить в теплій ванній, як останні роки його попередник", - сказав біолог.

Президент Володимир Зеленський допускається помилки, коли ставить своїх друзів на посади і вірить, що вони справляться. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" сказав колишній заступник генерального прокурора Віктор Чумак. "Потрібно ставити людей професійних, чесних, які не бояться тобі в очі казати правду, неприємні речі. Помилка друга – відгороджувати себе від інших джерел інформації", - сказав Чумак.

Зараз ви читаєте новину «73% населення вибрали людину свого рівня – ветеран російсько-української війни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути