Вівторок, 01 березня 2011 13:38

55% українців не довіряють Януковичу - опитування

55% українців не довіряють Януковичу - опитування

Більшість українців не довіряють Президентові України Віктору Януковичу. Українці також вважають, що країна рухається в неправильному напрямку. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене "GfK Ukraine".

Так, за даними дослідження, 55% респондентів не довіряють главі держави. При цьому 54% опитаних українців переконані, що країна рухається по неправильному шляху.

Тільки на думку 15% опитаних, справи в Україні в цілому йдуть у правильному напрямку. 31% не змогли визначити свою думку з цього питання.

"У всіх регіонах переважає частка громадян, які вважають сьогоднішній шлях розвитку країни неправильним. Серед жителів Києва цієї думки дотримуються 56%, західного регіону - 73%, північного - 69%, східного - 52%, південного - 38% і центрального - 31%. У південному і центральному регіонах відносна більшість респондентів не змогли висловити своє ставлення до цього питання (40% і 47% відповідно) ", - відзначили в компанії.

Водночас, президент Янукович продовжує втрачати довіру громадян. Якщо в травні 2010 року на 13% більше громадян довіряли президенту, ніж не довіряли, то в січні 2011 року на 27% більше громадян не довіряли президенту, ніж довіряли.

Опитування проводилося 17-30 січня 2011 року. Загальна вибірка опитування складає 1000 респондентів у віці від 16 років. Вибірка є репрезентативною для населення України за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту. Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю.

Зараз ви читаєте новину «55% українців не довіряють Януковичу - опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

5

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 11418
Голосування Для чого Зеленський повернув громадянство Саакашвілі?
  • відновив законність. Силою позбавити громадянства в Україні не можна
  • матиме бонуси з того, як Саакашвілі мститиметься Порошенкові
  • це варто було зробити у перший тиждень роботи
  • наступним має бути указ про надання громадянства воїнам-іноземцям, які захищають Україну на сході
  • Ваш варіант у коментарях
Переглянути
Погода